Vrijstaande woning te koop: Groene Velden 208, Lelystad
KopenLelystadVrijstaande woningenGroene Velden 208

Groene Velden 208

Groene Velden, Lelystad

€ 1.400.000
Buurt Groene Velden, LelystadBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 225m²
225m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning uit 2022 staat op een perceel van maar liefst 5710 m², midden in het groen. Met 225 m² woonoppervlak en energielabel A++ is het een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €1.400.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook vrijstaande woningen in Lelystad voor vergelijkbaar aanbod.

Buurt Groene Velden

Groene Velden is een rustige buurt in Lelystad met 270 inwoners. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen (89%) en er wonen relatief veel 65-plussers. De buurt Groene Velden heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (ruim een kwartier lopen) of Dekamarkt (iets verder). Basisscholen CBS Ichthus en De Vuurtoren zijn op loopafstand. Het treinstation van Lelystad is ongeveer tien minuten met de auto. De gemeente Lelystad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.400.000
Prijs per m²€ 6.222
Woonoppervlakte225m²
Perceeloppervlakte5710m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA++
BuurtGroene Velden
WijkZuiderzeewijk
GemeenteLelystad

Locatie

Groene Velden 208, Lelystad

Buurt statistieken

Gegevens uit Groene Velden

Inwoners270
Mannen46%
Vrouwen56%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Lidl
Passage 1
1724m
Dekamarkt
Weversstraat 34
1797m
Albert Heijn
Voorhof 12
2172m

Scholen

39 binnen 5 km

CBS Ichthus
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1512m
De Vuurtoren
Basisonderwijs · 220 leerlingen
1535m
Aurum College
Speciaal onderwijs · 200 leerlingen
1570m

Veelgestelde vragen

Over Groene Velden 208, Lelystad

Welk energielabel heeft Groene Velden 208?

De woning aan Groene Velden 208 in Lelystad heeft energielabel A++.

Is €1.400.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.400.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 5710 m², de ruime woning van 225 m² en het energielabel A++ is het een marktconforme prijs. Vergelijkbaar aanbod in de buurt is schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke combinatie van grootte en duurzaamheid.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A++?

Energielabel A++ is zeer zuinig. De woning uit 2022 voldoet aan de nieuwste isolatie- en installatienormen, wat resulteert in lage energiekosten. Je kunt rekenen op een minimale energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Wat is er bijzonder aan het perceel van 5710 m²?

Het perceel is uitzonderlijk groot voor een vrijstaande woning in Lelystad. Het biedt veel ruimte voor tuin, privacy en mogelijkheden voor uitbreiding of recreatie. In de buurt Groene Velden zijn zulke grote kavels zeldzaam.