Vrijstaande woning te koop: Groenestraat 20, Elst
2 uur geleden ontdekt
KopenOverbetuweVrijstaande woningenGroenestraat 20

Groenestraat 20

De Brieneshof-De Pas, Overbetuwe

€ 785.000
Buurt De Brieneshof-De Pas, ElstBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 186m²
186m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Elst

Deze vrijstaande woning aan de Groenestraat in Elst ademt ruimte en rust. Met 186 m² woonoppervlak en een perceel van 368 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1990 is solide gebouwd en biedt een fijne indeling. De vraagprijs van €785.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Overbetuwe.

De Brieneshof-De Pas: een groene, rustige buurt

De woning ligt in de buurt De Brieneshof-De Pas, een rustige woonwijk in Elst-Oost. De buurt telt zo'n 835 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (95%). Het is een groene omgeving met veel gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, rustige buurt.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Aldi, beide op loopafstand (om de hoek). Ook Albert Heijn is twee straten verder. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals Kindcentrum De Uitdaging en Integraal Kindcentrum de Regenboog, beide op tien minuten lopen. De gemeente Overbetuwe biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Witjes Makelaars aangeboden. Het energielabel staat niet in de advertentie, dus dat is iets om na te vragen bij de makelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 785.000
Prijs per m²€ 4.220
Woonoppervlakte186m²
Perceeloppervlakte368m²
Bouwjaar1990
BuurtDe Brieneshof-De Pas
WijkElst-Oost
GemeenteOverbetuwe

Locatie

Groenestraat 20, Elst

Buurt statistieken

Gegevens uit De Brieneshof-De Pas

Inwoners835
Mannen48%
Vrouwen51%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Europaplein 22
854m
Aldi
Europaplein 2
894m
Albert Heijn
Valburgseweg 20
1178m

Scholen

27 binnen 5 km

Kindcentrum De Uitdaging
Basisonderwijs · 356 leerlingen
3295m
Integraal Kindcentrum de Regenboog
Basisonderwijs · 271 leerlingen
3453m
IKC Pius X
Basisonderwijs · 160 leerlingen
3733m

Veelgestelde vragen

Over Groenestraat 20, Elst

Is €785.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €785.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 186 m² met een perceel van 368 m² in Elst. De woning is gebouwd in 1990 en verkeert in een goede staat. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 1,0 km van het treinstation, dus op tien minuten lopen. De buurt is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je supermarkten zoals Jumbo en Aldi op loopafstand, en Albert Heijn op twee straten verder. Er zijn meerdere basisscholen, waaronder Kindcentrum De Uitdaging en Integraal Kindcentrum de Regenboog, beide op tien minuten lopen. Ook een park of plantsoen is om de hoek (0,3 km).

Hoe veilig is de buurt De Brieneshof-De Pas?