Vrijstaande woning te koop: Groenlandse kade 17A, Vinkeveen
KopenDe Ronde VenenVrijstaande woningenGroenlandse kade 17A

Groenlandse kade 17A

Vinkeveen Plassengebied, De Ronde Venen

€ 2.500.000
Buurt Vinkeveen Plassengebied, VinkeveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 269m²
269m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen aan het water

Deze vrijstaande woning aan de Groenlandse kade in Vinkeveen ademt rust en ruimte. Met 269 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2245 m² is het een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 1990 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €2.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in De Ronde Venen.

Vinkeveen Plassengebied

De buurt Vinkeveen Plassengebied is een waterrijke omgeving met veel vrijstaande woningen. Het is een rustige buurt, waar 95% van de woningen eengezinswoningen zijn en 76% koopwoningen. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers, en er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. De omgevingsadressendichtheid is laag (220 adressen per km²), wat bijdraagt aan het ruime, landelijke gevoel.

Leven in de straat

In de ochtend haal je verse broodjes bij de Jumbo of Albert Heijn, beide op ruim 3 km afstand. Voor de kinderen is er de Montessorischool Loenersloot op 1,5 km, of de Protestants Christelijke Basisschool Ichthus op 2,3 km. Het is een omgeving waar je de auto pakt voor dagelijkse boodschappen, maar waar je ook heerlijk kunt wandelen of varen in de plassen. De gemeente De Ronde Venen biedt een mix van water, groen en dorpsleven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarsland en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.500.000
Prijs per m²€ 9.294
Woonoppervlakte269m²
Perceeloppervlakte2245m²
Bouwjaar1990
EnergielabelB
BuurtVinkeveen Plassengebied
WijkVinkeveen
GemeenteDe Ronde Venen

Locatie

Groenlandse kade 17A, Vinkeveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Vinkeveen Plassengebied

Inwoners1.840
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Rijksstraatweg 127-129
3277m
Albert Heijn
Herenweg 71 73
3289m
Jumbo
Plevierenlaan 7
3941m

Scholen

13 binnen 5 km

Montessorischool Loenersloot
Basisonderwijs · 58 leerlingen
1534m
Protestants Christelijke Basisschool Ichthus
Basisonderwijs · 114 leerlingen
2309m
KBs St. Ludgerus
Basisonderwijs · 209 leerlingen
3110m

Veelgestelde vragen

Over Groenlandse kade 17A, Vinkeveen

Welk energielabel heeft Groenlandse kade 17A?

De woning aan Groenlandse kade 17A in Vinkeveen heeft energielabel B.

Is €2.500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.500.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 2245 m² en de woonoppervlakte van 269 m² is het marktconform voor een vrijstaande woning in het Vinkeveen Plassengebied. De woning heeft energielabel B en is gebouwd in 1990, wat bijdraagt aan de waarde.

Hoe is de bereikbaarheid van Vinkeveen Plassengebied?

Het treinstation ligt op 6,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto voor het openbaar vervoer. De buurt is rustig en landelijk gelegen, met goede verbindingen naar omliggende steden via de weg.

Zijn er voorzieningen zoals winkels en scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten (Jumbo en Albert Heijn) liggen op ruim 3 km afstand. Basisscholen zoals Montessorischool Loenersloot (1,5 km) en PCBS Ichthus (2,3 km) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een afstand van 5 km.