Vrijstaande woning te koop: Groenoordlaan 6, Apeldoorn
Niet meer online
KopenApeldoornVrijstaande woningenGroenoordlaan 6

Groenoordlaan 6

Zevenhuizen, Apeldoorn

Niet meer online
Buurt Zevenhuizen, ApeldoornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 256m²
256m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Groenoordlaan ademt historie met een bouwjaar van 1916. Met 256 m² woonoppervlak en een perceel van 605 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €945.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Apeldoorn.

De buurt Zevenhuizen

De woning staat in de buurt Zevenhuizen, een rustige woonwijk in Apeldoorn. De buurt telt ruim 2.200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele buurt zien met een laag aantal misdrijven.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de basisschool Hertog van Gelre, die naast de deur ligt. Voor de dagelijkse boodschappen zijn Dirk, Lidl en Aldi om de hoek. Ook een restaurant en kinderdagverblijf vind je op loopafstand. Het treinstation is twee straten verder, handig voor een rit naar de stad. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Alpina Apeldoorn (voorheen Boers Makelaars) en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusNiet meer online
Prijs€ 945.000
Prijs per m²€ 3.691
Woonoppervlakte256m²
Perceeloppervlakte605m²
Bouwjaar1916
EnergielabelE
BuurtZevenhuizen
WijkNoordoost
GemeenteApeldoorn

Locatie

Groenoordlaan 6, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Zevenhuizen

Inwoners2.225
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Dirk
Kanaal Noord 17
577m
Lidl
Kanaal Noord 21-23
594m
Aldi
Auroralaan 39
631m

Scholen

80 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Hertog van Gelre
Basisonderwijs · 374 leerlingen
138m
Montessori Kindcentrum Apeldoorn
Basisonderwijs · 207 leerlingen
401m
Openbare Basisschool De Mheen
Basisonderwijs · 261 leerlingen
640m

Veelgestelde vragen

Over Groenoordlaan 6, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Groenoordlaan 6?

De woning aan Groenoordlaan 6 in Apeldoorn heeft energielabel E.

Is €945.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €945.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in deze buurt. De woning heeft een groot perceel en veel woonoppervlak, maar het energielabel E betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijkbaar aanbod in de buurt is schaars, dus de prijs is marktconform voor een woning met deze kenmerken.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt met een treinstation op 1,8 km afstand. De dichtstbijzijnde supermarkten (Dirk, Lidl, Aldi) zijn op loopafstand, net als een restaurant en park. De binnenstad van Apeldoorn is met de fiets of auto goed te bereiken.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder zuinig is dan nieuwere woningen. Je kunt hogere energiekosten verwachten, vooral voor verwarming.