Vrijstaande woning te koop: Hardingstraat 4, Onstwedde
KopenStadskanaalVrijstaande woningenHardingstraat 4

Hardingstraat 4

Onstwedde, Stadskanaal

€ 499.950
Buurt Onstwedde, OnstweddeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 151m²
151m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Hardingstraat 4 in Onstwedde ademt rust en ruimte. Het huis uit 1920 combineert oude charme met een modern energielabel A, wat zorgt voor een lage energierekening. Met 151 m² woonoppervlak en een flink perceel van 1027 m² is er volop plek voor een gezin. De vraagprijs van €499.950 is marktconform voor vrijstaande woningen in Stadskanaal.

Onstwedde: een dorp met saamhorigheid

Onstwedde is een rustig dorp waar bewoners elkaar helpen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Rustig dorpje. In mijn buurt helpen we elkaar.. een rustig maar wel gezellige straat.. soms wat lawaai overlast." De buurt telt bijna 2000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent. Meer over de buurt lees je op de pagina over Onstwedde.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, die om de hoek zit. Ook de Jumbo en Aldi zijn binnen een paar minuten met de auto te bereiken. Kinderen kunnen naar CBS De Rank of Ubbo Emmius Onstwedde, beide op loopafstand. De gemeente Stadskanaal biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant, allemaal dichtbij.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Breit Vastgoed & Beheer en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 oktober 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.950
Prijs per m²€ 3.311
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte1027m²
Bouwjaar1920
EnergielabelA
BuurtOnstwedde
WijkOnstwedde
GemeenteStadskanaal

Locatie

Hardingstraat 4, Onstwedde

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.1
Yvonne boer
08-12-2025
Rustig dorpje.

In mijn buurt helpen we elkaar.. een rustig maar wrl gezellige straat.. soms wat lawaai overlast.

Buurt statistieken

Gegevens uit Onstwedde

Inwoners1.965
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Dorpsstraat 28
436m
Jumbo
Dr. P. Rinsemastraat 4
4612m
Aldi
Wilhelminastraat 25
4859m

Scholen

5 binnen 5 km

Ubbo Emmius Onstwedde
Voortgezet onderwijs · 255 leerlingen
243m
CBS De Rank
Basisonderwijs · 225 leerlingen
255m
Openbare basisschool De Clockeslach
Basisonderwijs · 84 leerlingen
4697m

Veelgestelde vragen

Over Hardingstraat 4, Onstwedde

Welk energielabel heeft Hardingstraat 4?

De woning aan Hardingstraat 4 in Onstwedde heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €499.950 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is marktconform voor een vrijstaande woning van 151 m² met een groot perceel van 1027 m² in Onstwedde. Het energielabel A is een pluspunt, want dat betekent lage stookkosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor dit bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Onstwedde?

Onstwedde ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1920?

Een woning uit 1920 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan bijvoorbeeld het dak of de fundering.