Vrijstaande woning te koop: Heideweg 6C, Soest
KopenSoestVrijstaande woningenHeideweg 6C

Heideweg 6C

Soest Zuid, Soest

€ 1.895.000
Buurt Soest Zuid, SoestBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 315m²
218% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Soest Zuid

Deze vrijstaande woning uit 2005 staat in een rustige, groene omgeving. Met 315 m² woonoppervlak en een perceel van 590 m² is er volop ruimte. Het energielabel A+ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.895.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Soest voor een vergelijking.

Soest Zuid: een gewaardeerde buurt

Soest Zuid is een groene wijk met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 9,44. Een bewoner zegt: "Perfect! Ik woon hier al een hele tijd." Een ander noemt het een "klasse omgeving vlak bij de bossen". De buurt telt veel gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. Meer over de buurt Soest Zuid.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op loopafstand. Ook Albert Heijn en Lidl zijn binnen een kwartier fietsen. Basisscholen zoals Ludgerusschool en De Werveling zitten om de hoek. Het station is tien minuten lopen. De gemeente Soest biedt verder een restaurant en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buijs Regiomakelaars Soest - Baarn aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.895.000
Prijs per m²€ 6.016
Woonoppervlakte315m²
Perceeloppervlakte590m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA+
BuurtSoest Zuid
WijkSoest-Zuid
GemeenteSoest

Locatie

Heideweg 6C, Soest

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

9.0
Senna
21-02-2025
Goede buurt

Perfect! Ik woon hier al een hele tijd,

9.9
johan manschot
17-10-2023
klasse omgeving vlak bij de bossen

Zeer goede buren en dicht bij de winkels en bus halte en station

Buurt statistieken

Gegevens uit Soest Zuid

Inwoners5.310
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Soest Zuid

Woningvoorraad2.222
Gem. WOZ-waarde€ 585.000
Koopwoningen83%
Huurwoningen17%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Zuidpromenade 6
605m
Albert Heijn
Smitsweg 20
1668m
Lidl
Weegbreestraat 54-01
1708m

Scholen

36 binnen 5 km

Ludgerusschool
Basisonderwijs · 231 leerlingen
343m
De Werveling
Basisonderwijs · 312 leerlingen
367m
3e Van der Huchtschool
Basisonderwijs · 221 leerlingen
1360m

Veelgestelde vragen

Over Heideweg 6C, Soest

Welk energielabel heeft Heideweg 6C?

De woning aan Heideweg 6C in Soest heeft energielabel A+.

Is €1.895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs is fors hoger dan de gemiddelde koopprijs in Soest Zuid (€700.000), maar deze woning is met 315 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 99 m². De prijs per m² is ongeveer €6.015, terwijl het gemiddelde in de buurt €6.873 per m² is. Dat maakt de prijs relatief scherp voor het formaat.

Hoe snel worden woningen in Soest Zuid verkocht?

In de buurt worden woningen gemiddeld binnen 16 dagen verkocht. Dat is snel, maar het aantal beschikbare koopwoningen is klein (2 stuks). De markt is dus krap, maar of deze specifieke woning snel verkocht wordt, hangt af van de prijs en de vraag naar dit type woning.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Deze woning heeft energielabel A+, wat zeer zuinig is. Dat betekent dat de stookkosten laag zullen zijn. In de buurt heeft geen enkel ander koopaanbod label A+, dus dit is een groot voordeel.

Hoe is de buurt Soest Zuid qua voorzieningen?

De buurt heeft goede voorzieningen: een supermarkt (Jumbo) op 600 meter, basisscholen op loopafstand (Ludgerusschool op 343 meter, De Werveling op 367 meter) en een treinstation op 800 meter. Ook zijn er een restaurant en een park dichtbij.

Zijn er veel gezinnen in de buurt?

Ja, in Soest Zuid wonen relatief veel gezinnen: 820 huishoudens met kinderen tegenover 755 zonder kinderen. Ook zijn er veel 45-plussers. De buurt heeft een rustig, groen karakter.

Hoe veilig is Soest Zuid?

Het aantal misdrijven in de buurt is 173, maar zonder context is dat lastig te duiden. De buurt wordt door bewoners als prettig en veilig ervaren, getuige de hoge beoordeling van 9,44.

Buijs Regiomakelaars Soest - Baarn
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.