Vrijstaande woning te koop: Helvoirtseweg 225, Vught
KopenVughtVrijstaande woningenHelvoirtseweg 225

Helvoirtseweg 225

Bergenshuizen, Vught

€ 512.000
Buurt Bergenshuizen, VughtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 130m²
130m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Bergenshuizen

Deze vrijstaande woning aan de Helvoirtseweg 225 in Vught staat op een enorm perceel van maar liefst 35.230 m². Het huis uit 1964 heeft 130 m² woonoppervlak en energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €512.000 is aan de hoge kant, maar dat is niet vreemd voor een vrijstaande woning met zoveel grond. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Vught.

Buurt Bergenshuizen

Bergenshuizen is een rustige, groene buurt in Vught met 355 inwoners. De meeste huizen zijn eengezinswoningen (97%) en koopwoningen (86%). Het is een buurt met veel gezinnen en een doorsnee inkomen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen wat bewoners ervan vinden. Lees meer over de buurt Bergenshuizen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS (om de hoek) of Aldi (twee straten verder). Basisschool Dr Landman is op loopafstand (tien minuten lopen). Ook zijn er andere scholen in de omgeving, zoals Misha de Vries en Openbare Jenaplanschool De Lichtstraat. Het treinstation is op 3,2 km afstand. De gemeente Vught biedt een rustige woonomgeving met voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder DLV Makelaardij B.V. op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 512.000
Prijs per m²€ 3.938
Woonoppervlakte130m²
Perceeloppervlakte35230m²
Bouwjaar1964
EnergielabelG
BuurtBergenshuizen
WijkVught-Zuid
GemeenteVught

Locatie

Helvoirtseweg 225, Vught

Buurt statistieken

Gegevens uit Bergenshuizen

Inwoners355
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Achterstraat 20
1386m
Aldi
Vincent van Goghplein 5
1409m
Jumbo
Moleneindplein 109
2706m

Scholen

18 binnen 5 km

Basisschool Dr Landman
Basisonderwijs · 345 leerlingen
1229m
Misha de Vries
Basisonderwijs · 83 leerlingen
2604m
Openbare Jenaplanschool De Lichtstraat
Basisonderwijs · 255 leerlingen
2717m

Veelgestelde vragen

Over Helvoirtseweg 225, Vught

Welk energielabel heeft Helvoirtseweg 225?

De woning aan Helvoirtseweg 225 in Vught heeft energielabel G.

Is €512.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €512.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 130 m² met energielabel G. Het perceel van 35.230 m² is echter uitzonderlijk groot, wat de prijs verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben minder grond. Of de prijs marktconform is, hangt af van wat je bereid bent te betalen voor zoveel ruimte.

Wat betekent energielabel G voor mijn energiekosten?

Energielabel G is het slechtste label. De woning is slecht geïsoleerd en heeft waarschijnlijk enkel glas en een oude cv-ketel. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter. Een energieadviseur kan je een indicatie geven van de te verwachten kosten.

Hoe groot is het perceel en wat kan ik ermee?