Vrijstaande woning te koop: Hoevensestraat 1, Vught
KopenVughtVrijstaande woningenHoevensestraat 1

Hoevensestraat 1

Bergenshuizen, Vught

€ 3.690.000
Buurt Bergenshuizen, VughtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 526m²
526m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met allure

Deze vrijstaande woning aan de Hoevensestraat 1 in Vught ademt ruimte en rust. Met 526 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 4655 m² is dit een buitenkans voor wie van privacy en groen houdt. Het energielabel A maakt de woning bovendien zeer zuinig. De prijs van €3.690.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Vught voor vergelijkbare opties.

De buurt Bergenshuizen

Bergenshuizen is een rustige, groene buurt in Vught-Zuid. De buurt Bergenshuizen telt 355 inwoners en kent een mix van gezinnen en ouderen. Het is een buurt waar je elkaar nog kent, maar waar rust voorop staat. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 97% eengezinswoningen en 86% koopwoningen, wat duidt op een stabiele, eigenaar-bewoonde omgeving.

Leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Jumbo, die op tien minuten lopen ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is ook de Lidl om de hoek. Kinderen kunnen naar de RK Basisschool De Schalm, twee straten verder, of naar het Maurick College voor voortgezet onderwijs. De gemeente Vught biedt daarnaast voldoende voorzieningen zoals huisartsen en restaurants op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Honders & Alting Eindhoven BV op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.690.000
Prijs per m²€ 7.015
Woonoppervlakte526m²
Perceeloppervlakte4655m²
Bouwjaar1964
EnergielabelA
BuurtBergenshuizen
WijkVught-Zuid
GemeenteVught

Locatie

Hoevensestraat 1, Vught

Buurt statistieken

Gegevens uit Bergenshuizen

Inwoners355
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Moleneindplein 109
919m
Lidl
Rouppe van der Voortlaan 46
1396m
Albert Heijn
Stationsstraat 31
1777m

Scholen

17 binnen 5 km

Kentalis Talent - afdeling D/SH
Speciaal onderwijs · 72 leerlingen
885m
Kentalis Talent - afdeling TOS
Speciaal onderwijs · 90 leerlingen
891m
RK Basisschool De Schalm
Basisonderwijs · 398 leerlingen
951m

Veelgestelde vragen

Over Hoevensestraat 1, Vught

Welk energielabel heeft Hoevensestraat 1?

De woning aan Hoevensestraat 1 in Vught heeft energielabel A.

Is €3.690.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €3.690.000 is fors, maar gezien de 526 m² woonoppervlakte en het perceel van 4655 m² in een rustige, groene buurt als Bergenshuizen, is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning van dit formaat. Het energielabel A draagt bij aan de waarde. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Vught om een beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Bergenshuizen, een rustige buurt in Vught. Het treinstation ligt op 3,2 km afstand, dus met de fiets ben je er zo. De auto is handig voor verder weg, maar de buurt is goed ontsloten.

Wat voor onderhoud vraagt een vrijstaande woning uit 1964?

Het bouwjaar 1964 betekent dat de woning in de loop der jaren waarschijnlijk al flink is gemoderniseerd, zeker met energielabel A. Denk aan goed onderhoud van het dak, de kozijnen en de installaties. Het perceel van 4655 m² vraagt ook om tuinonderhoud.