Vrijstaande woning te koop: Hertenlaan 9, Hoeven

Hertenlaan 9

Hoeven, Halderberge

€ 695.000
Buurt Hoeven, HoevenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 245m²
245m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 410m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen in Hoeven

Deze vrijstaande woning aan de Hertenlaan staat in een rustige, groene omgeving. Met 245 m² woonoppervlak en een perceel van 560 m² is er volop ruimte. De woning uit 1974 heeft energielabel C. De vraagprijs van €695.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Halderberge.

Hoeven: een dorp met saamhorigheid

Hoeven is een dorp waar mensen voor elkaar klaarstaan, zegt een bewoner: "Een leuk dorp waar mensen voor mekaar klaar staan." De buurt telt zo'n 4790 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een echte dorpsgemeenschap, met veel eengezinswoningen. Meer over de buurt Hoeven.

Dagelijks leven in Hoeven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Basisschool Uniek is twee straten verder, goed voor kinderen uit de buurt. Ook een kinderdagverblijf en een park zijn dichtbij. De gemeente Halderberge biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via C&R Makelaars B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 2.837
Woonoppervlakte245m²
Perceeloppervlakte560m²
Bouwjaar1974
EnergielabelC
BuurtHoeven
WijkHoeven
GemeenteHalderberge

Locatie

Hertenlaan 9, Hoeven

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Claudia
22-07-2023
Een echt dorp

Een leuk dorp waar mensen voor mekaar klaar staan.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoeven

Inwoners4.790
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
St. Janstraat 91
410m
Lidl
Prof. Mulderslaan 33
3177m
Dirk
Professor Mulderslaan 11
3197m

Scholen

23 binnen 5 km

Basisschool Uniek
Basisonderwijs · 532 leerlingen
937m
Rooms Katholieke Basisschool De Bukehof
Basisonderwijs · 192 leerlingen
3076m
Basisschool De Klinkert
Basisonderwijs · 290 leerlingen
3116m

Veelgestelde vragen

Over Hertenlaan 9, Hoeven

Welk energielabel heeft Hertenlaan 9?

De woning aan Hertenlaan 9 in Hoeven heeft energielabel C.

Is €695.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €695.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 245 m² met energielabel C in Hoeven. De woning heeft een ruim perceel en is gelegen in een rustige buurt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Hoeven?

Hoeven is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation ligt op 4,5 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto.

Wat voor type buurt is Hoeven?

Hoeven is een dorp met een hechte gemeenschap. Bewoners omschrijven het als een plek waar mensen voor elkaar klaarstaan. De buurt heeft veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Het is rustig en groen, met voorzieningen als een supermarkt en basisschool op loopafstand.