Vrijstaande woning te koop: Hoetmansmeer I 102, Nieuwe Pekela
Verkocht onder voorbehoud
KopenPekelaVrijstaande woningenHoetmansmeer I 102

Hoetmansmeer I 102

Boven-Pekela, Pekela

€ 535.000
Buurt Boven-Pekela, Nieuwe PekelaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 279m²
138% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1935 ademt een sfeer van ruimte en rust. Met 279 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 4270 m² is er volop plek voor een gezin of wie van tuinieren houdt. Het energielabel D is een aandachtspunt, maar de woning biedt veel potentie. De vraagprijs van €535.000 is marktconform vergeleken met andere vrijstaande woningen in Pekela.

De buurt Boven-Pekela

De woning staat in de buurt Boven-Pekela, een rustige wijk met veel groen. In de buurt wonen vooral gezinnen en ouderen; de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,5. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (5 misdrijven) wijzen op een veilige omgeving.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 4,6 km afstand, of bij Jumbo en PLUS op ruim 5 km. De dichtstbijzijnde basisschool is odbs Theo Thijssen op 1,7 km, en er zijn nog vier andere basisscholen binnen 5 km. De gemeente Pekela biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Siefkes Vastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 535.000
Prijs per m²€ 1.918
Woonoppervlakte279m²
Perceeloppervlakte4270m²
Bouwjaar1935
EnergielabelD
BuurtBoven-Pekela
WijkWijk 01
GemeentePekela

Locatie

Hoetmansmeer I 102, Nieuwe Pekela

Buurt statistieken

Gegevens uit Boven-Pekela

Inwoners585
Mannen53%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Boven-Pekela

Woningvoorraad237
Gem. WOZ-waarde€ 271.000
Koopwoningen92%
Huurwoningen8%

Supermarkten

1 binnen 5 km

SPAR
Van Boekerenweg 1
4581m
Jumbo
Poststraat 12-16A
5417m
PLUS
Apollolaan 3
5808m

Scholen

4 binnen 5 km

odbs Theo Thijssen
Basisonderwijs · 57 leerlingen
1705m
Openbare Basisschool De Sleutel
Basisonderwijs · 93 leerlingen
4601m
Openbare Basisschool De Oleander
Basisonderwijs · 68 leerlingen
4603m

Veelgestelde vragen

Over Hoetmansmeer I 102, Nieuwe Pekela

Welk energielabel heeft Hoetmansmeer I 102?

De woning aan Hoetmansmeer I 102 in Nieuwe Pekela heeft energielabel D.

Is €535.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €535.000 is lager dan de gemiddelde koopprijs in de buurt (€669.000), maar die is gebaseerd op slechts één woning. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was €278.000, maar dat betrof kleinere woningen. Gezien het grote woonoppervlak en perceel is de prijs marktconform.

Hoe zuinig is deze woning met energielabel D?

Energielabel D betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet optimaal. In de buurt hebben alle koopwoningen een A+ label, dus deze woning steekt daar ongunstig bij af. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een moderne woning.