Vrijstaande woning te koop: Noordercolonie 40, Nieuwe Pekela
KopenPekelaVrijstaande woningenNoordercolonie 40

Noordercolonie 40

Boven-Pekela, Pekela

€ 669.000
Buurt Boven-Pekela, Nieuwe PekelaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Al 398 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 89 dagen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Nieuwe Pekela

Deze vrijstaande woning aan de Noordercolonie 40 staat in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Met een woonoppervlak van 117 m² en een perceel van maar liefst 1270 m² is er volop plek voor een gezin of voor wie van tuinieren houdt. Het energielabel A+ betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €669.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Pekela.

De buurt Boven-Pekela

De woning ligt in de buurt Boven-Pekela, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. In de buurt wonen vooral gezinnen en ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een veilige buurt is met weinig misdrijven.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 3,5 km afstand, of bij Jumbo en Poiesz op ruim 4 km. De dichtstbijzijnde basisschool is odbs Theo Thijssen, op loopafstand (350 meter). Ook zijn er andere basisscholen en een middelbare school in de omgeving. De gemeente Pekela biedt een rustig leven met voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Boekelo aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 april 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 669.000
Prijs per m²€ 5.718
Woonoppervlakte117m²
Perceeloppervlakte1270m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA+
BuurtBoven-Pekela
WijkWijk 01
GemeentePekela

Locatie

Noordercolonie 40, Nieuwe Pekela

Buurt statistieken

Gegevens uit Boven-Pekela

Inwoners585
Mannen53%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Boven-Pekela

Woningvoorraad237
Gem. WOZ-waarde€ 271.000
Koopwoningen92%
Huurwoningen8%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Van Boekerenweg 1
3547m
Jumbo
Poststraat 12-16A
4295m
Poiesz
Velingspad 7
4695m

Scholen

9 binnen 5 km

odbs Theo Thijssen
Basisonderwijs · 57 leerlingen
348m
Openbare Basisschool De Oleander
Basisonderwijs · 68 leerlingen
3553m
CBS Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 212 leerlingen
3679m

Veelgestelde vragen

Over Noordercolonie 40, Nieuwe Pekela

Welk energielabel heeft Noordercolonie 40?

De woning aan Noordercolonie 40 in Nieuwe Pekela heeft energielabel A+.

Is €669.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €669.000 is marktconform voor deze vrijstaande woning in Nieuwe Pekela. In de buurt Boven-Pekela is dit de enige te koop staande woning, en de gemiddelde verkoopprijs van recent verkochte woningen lag op €278.000. Het ruime perceel van 1270 m² en het energielabel A+ rechtvaardigen de hogere prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10 km afstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn er supermarkten binnen 3,5 tot 5 km. De auto is handig voor grotere uitstapjes.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?