Vrijstaande woning te koop: Hoevenweg 79, Hagestein

Hoevenweg 79

Het Lint, Vijfheerenlanden

€ 1.450.000
Buurt Het Lint, HagesteinBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 326m²
326m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in Hagestein

Deze vrijstaande woning aan de Hoevenweg 79 in Hagestein is een nieuwbouwwoning uit 2024. Met 326 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 559 vierkante meter biedt het veel ruimte. Het energielabel A+++ betekent dat de woning zeer zuinig is. De vraagprijs van €1.450.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Vijfheerenlanden.

Buurt Het Lint

De woning ligt in de buurt Het Lint, een rustige wijk in Hagestein. De buurt telt 1.230 inwoners, met veel gezinnen: 270 huishoudens hebben kinderen. Het is een groene omgeving met een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige buurt met slechts 11 misdrijven.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Albert Heijn of Jumbo, beide op twee straten verder (ruim 2 km). Voor kinderen is basisschool Het Avontuur om de hoek (minder dan 1 km) en Meester Vos op loopafstand (1,2 km). De gemeente Vijfheerenlanden biedt rust en ruimte, met voorzieningen als een huisartsenpraktijk op 0,6 km en een restaurant op 1,1 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder LIVIN Makelaars en LIVIN Makelaars op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.450.000
Prijs per m²€ 4.448
Woonoppervlakte326m²
Perceeloppervlakte559m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtHet Lint
WijkHoef en Haag
GemeenteVijfheerenlanden

Locatie

Hoevenweg 79, Hagestein

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Lint

Inwoners1.230
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Lijnbaan 11
2235m
Jumbo
Lijnbaan 7
2248m
Coop
Ursulinenhof 77-79
3098m

Scholen

21 binnen 5 km

Het Avontuur
Basisonderwijs · 233 leerlingen
757m
Meester Vos
Basisonderwijs · 303 leerlingen
1153m
Vreeswijk
Basisonderwijs · 273 leerlingen
3001m

Veelgestelde vragen

Over Hoevenweg 79, Hagestein

Welk energielabel heeft Hoevenweg 79?

De woning aan Hoevenweg 79 in Hagestein heeft energielabel A+++.

Is €1.450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.450.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Hagestein. De woning is echter nieuwbouw (2024) met een zeer zuinig energielabel A+++ en een groot perceel van 559 m². Of de prijs marktconform is, hangt af van de vergelijkbare woningen in de regio.

Hoe is de bereikbaarheid van Hagestein?

Hagestein ligt in de gemeente Vijfheerenlanden, een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt Het Lint is rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Het Avontuur (757 m) en Meester Vos (1,2 km) zijn de dichtstbijzijnde. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Nieuwegein of Utrecht, op 4 km afstand.