Vrijstaande woning te koop: Honskamperweg 66, Lunteren
KopenEdeVrijstaande woningenHonskamperweg 66

Honskamperweg 66

Centrum Lunteren, Ede

€ 1.375.000
Buurt Centrum Lunteren, LunterenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 309m²
309m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het centrum van Lunteren

Deze vrijstaande woning aan de Honskamperweg 66 ademt ruimte en rust. Met 309 m² woonoppervlak en een perceel van 800 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A++ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De woning uit 2009 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €1.375.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Ede.

Centrum Lunteren: een dorpse sfeer met voorzieningen om de hoek

De buurt Centrum Lunteren is een levendige dorpskern met een mix van winkels, horeca en groen. De buurt telt ruim 4.200 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het aangenaam wonen is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en een rustige, veilige omgeving.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen op loopafstand

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 600 meter afstand, of bij de Coop en Aldi, beide op nog geen kilometer. Basisscholen zijn er in overvloed: C N S De Triangel en De Wegwijzer zitten om de hoek, op 230 en 291 meter. De gemeente Ede biedt daarnaast ruime mogelijkheden voor recreatie en natuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Domicilie Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.375.000
Prijs per m²€ 4.450
Woonoppervlakte309m²
Perceeloppervlakte800m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA++
BuurtCentrum Lunteren
WijkLunteren
GemeenteEde

Locatie

Honskamperweg 66, Lunteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum Lunteren

Inwoners4.260
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Albert Heijn
Wilbrinkplein 3
661m
Coop
Molenparkweg 7
893m
Aldi
Dorpsstraat 102-104
911m

Scholen

26 binnen 5 km

C N S De Triangel
Basisonderwijs · 347 leerlingen
230m
De Wegwijzer
Basisonderwijs · 170 leerlingen
291m
De Bron
Basisonderwijs · 324 leerlingen
863m

Veelgestelde vragen

Over Honskamperweg 66, Lunteren

Welk energielabel heeft Honskamperweg 66?

De woning aan Honskamperweg 66 in Lunteren heeft energielabel A++.

Is €1.375.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.375.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Lunteren. De woning is echter groot (309 m²), heeft een ruim perceel (800 m²) en een uitstekend energielabel (A++). Of de prijs marktconform is, hangt af van de vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van Lunteren?

Lunteren heeft een treinstation op 800 meter afstand, waarmee je binnen een half uur in Utrecht of Arnhem bent. De woning ligt in het centrum, dus voorzieningen zijn op loopafstand. De snelweg A30 is met de auto in een paar minuten te bereiken.

Wat voor soort buurt is Centrum Lunteren?

Centrum Lunteren is een dorpse wijk met een mix van winkels, horeca en woningen. Het is een rustige, veilige buurt met veel gezinnen. De stedelijkheidsgraad is laag (4 op een schaal van 5), wat betekent dat het er niet druk is. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een bibliotheek.