Vrijstaande woning te koop: Hoofdstraat 212, Driebergen-Rijsenburg

Hoofdstraat 212

Driebergen-Oost en Zuid, Utrechtse Heuvelrug

€ 2.395.000
Buurt Driebergen-Oost en Zuid, Driebergen-RijsenburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 429m²
429m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand landhuis met allure

Deze vrijstaande woning uit 1856 staat in een groene, rustige omgeving in Driebergen-Rijsenburg. Met 429 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 5350 m² is dit een woning met karakter en ruimte. De prijs van €2.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de uitstraling. Vergelijkbaar aanbod vind je bij vrijstaande woningen in Utrechtse Heuvelrug.

De buurt: Driebergen-Oost en Zuid

De buurt Driebergen-Oost en Zuid is een groene wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,6. Een bewoner zegt: "Altijd vrolijke en vriendelijke mensen! De natuur is prachtig." Een ander noemt het "afstandelijk" en mist contact. De buurt telt veel 45-plussers en het gemiddelde inkomen is doorsnee.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (op 5 minuten lopen) of de Lidl twee straten verder. Ook een Jumbo is op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool CJS De Kring, op 10 minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs zijn er scholen in de omgeving, zoals Revius Lyceum Doorn. De gemeente Utrechtse Heuvelrug biedt veel natuur en rust.

Aanbod en bron

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via HEIKO GORTER MAKELAARS BV.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.395.000
Prijs per m²€ 5.583
Woonoppervlakte429m²
Perceeloppervlakte5350m²
Bouwjaar1856
BuurtDriebergen-Oost en Zuid
WijkDriebergen
GemeenteUtrechtse Heuvelrug

Locatie

Hoofdstraat 212, Driebergen-Rijsenburg

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

8.5
Fien
05-09-2024
Gezellige buurt met mooie natuur

Altijd vrolijke en vriendelijke mensen! Er zijn goeie voorzieningen in de buurt. De natuur is prachtig en het is ook redelijk veilig. Ik heb hele leuke jeugdherinneringen aan deze buurt!!

7.3
Gabriël
20-10-2023
Afstandelijk

Het is allemaal erg afstandelijk, persoonlijk heb ik geen contact met de mensen ik de wijk

7.1
Anoniem
10-10-2023
Groene jr 30 wijk

Maar de jongere mensen zijn wanna be's. Hoor over inbraken.

Buurt statistieken

Gegevens uit Driebergen-Oost en Zuid

Inwoners2.985
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Hoofdstraat 162
569m
Lidl
Traaij 153a
600m
Albert Heijn
Binnenhof 1
635m

Scholen

30 binnen 5 km

Bartimeus OWI voor Visueel Gehandicapte Leerlingen
Speciaal onderwijs · 21 leerlingen
1719m
CJS De Kring
Basisonderwijs · 233 leerlingen
1760m
Beukenrode Onderwijs
Speciaal onderwijs · 60 leerlingen
2202m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 212, Driebergen-Rijsenburg

Is €2.395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij de grote oppervlakte (429 m²) en het ruime perceel (5350 m²). Het is een vrijstaande woning uit 1856 met allure. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en afwerking. Vergelijkbaar aanbod in de regio is schaars.