Vrijstaande woning te koop: Hoogveldweg 9, Bruchem

Hoogveldweg 9

Bruchem, Zaltbommel

€ 649.000
Buurt Bruchem, BruchemBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Hoogveldweg 9 in Bruchem ademt de sfeer van een klassiek landhuis. Met een woonoppervlak van 117 m² en een ruime tuin van 555 m² biedt het veel ruimte voor wie van rust en privacy houdt. De woning uit 1930 heeft authentieke details, maar is klaar voor moderne invulling. De vraagprijs van €649.000 is marktconform voor een vrijstaand huis in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Zaltbommel.

Bruchem: een dorpse gemeenschap

Bruchem is een rustige, landelijke buurt in de gemeente Zaltbommel. De buurt telt zo'n 1.410 inwoners en kent een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en driekwart is koop. De buurt Bruchem is daarmee een stabiele, groene woonomgeving.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Coop of Jumbo, beide op een paar kilometer afstand. De dichtstbijzijnde basisschool, De Bron, ligt om de hoek op 783 meter. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. Voor de middelbare school moeten kinderen iets verder, naar Cambium College Buys Ballot op 2,5 km. De gemeente Zaltbommel biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijkse leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Gerard Vos Makelaardij en Taxaties.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 649.000
Prijs per m²€ 5.547
Woonoppervlakte117m²
Perceeloppervlakte555m²
Bouwjaar1930
BuurtBruchem
WijkKerkwijk
GemeenteZaltbommel

Locatie

Hoogveldweg 9, Bruchem

Buurt statistieken

Gegevens uit Bruchem

Inwoners1.410
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Coop
De Schans 36
2390m
Jumbo
Middelkampseweg 6
2412m
Jumbo
Fiep Westendorpplein 12
2794m

Scholen

25 binnen 5 km

De Bron
Basisonderwijs · 168 leerlingen
783m
PCB de Rank
Basisonderwijs · 77 leerlingen
1130m
School voor Speciaal Basisonderwijs Toermalijn
Speciaal onderwijs · 77 leerlingen
2398m

Veelgestelde vragen

Over Hoogveldweg 9, Bruchem

Is €649.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €649.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Bruchem. De woning heeft een oppervlak van 117 m² en een perceel van 555 m², wat gebruikelijk is voor dit type woning in de regio. Er zijn geen vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt bekend, maar de prijs sluit aan bij het aanbod van vrijstaande woningen in Zaltbommel.

Hoe is de bereikbaarheid van Bruchem?

Bruchem ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 4 km afstand. De auto is het meest praktisch voor dagelijkse ritten. De gemeente Zaltbommel is goed bereikbaar via regionale wegen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is De Bron op 783 meter. Ook PCB de Rank is op 1,1 km. Voor voortgezet onderwijs moeten kinderen naar Cambium College Buys Ballot op 2,5 km.