Vrijstaande woning te koop: Hoorneweg 17B17, Putten
KopenPuttenVrijstaande woningenHoorneweg 17B17

Hoorneweg 17B17

Verspreide huizen bosgebied, Putten

€ 395.000
Buurt Verspreide huizen bosgebied, PuttenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
41% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het bos

Deze vrijstaande woning uit 2019 ligt midden in de natuur, aan de rand van Putten. Met een energielabel A++ is hij zeer zuinig. De prijs van €395.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Putten.

Buurt Verspreide huizen bosgebied

De buurt Verspreide huizen bosgebied is een rustige, bosrijke omgeving met veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. De meeste woningen zijn koopwoningen en eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop of SPAR, beide op ruim twee kilometer afstand. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn de Christelijke Basisschool Prins Bernhard en Openbare Basisschool De Schovenhorst, op ongeveer drie kilometer. De gemeente Putten biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,7 km en een treinstation op 5,4 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bosrijck Makelaars & Taxateurs B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 juli 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 395.000
Prijs per m²€ 5.985
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte705m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA++
GemeentePutten
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Locatie

Hoorneweg 17B17, Putten

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen bosgebied

Inwoners85
Mannen53%
Vrouwen41%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Speulderweg 2
2719m
SPAR
Smidstraat 1
2830m
SPAR
Wolweg 24
4898m

Scholen

4 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Prins Bernhard
Basisonderwijs · 156 leerlingen
2878m
Openbare Basisschool De Schovenhorst
Basisonderwijs · 199 leerlingen
2959m
Speulderbrink School met de Bijbel
Basisonderwijs · 58 leerlingen
4770m

Veelgestelde vragen

Over Hoorneweg 17B17, Putten

Welk energielabel heeft Hoorneweg 17B17?

De woning aan Hoorneweg 17B17 in Putten heeft energielabel A++.

Is €395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €395.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 66 m² met een perceel van 705 m² en energielabel A++ in deze bosrijke omgeving. De woning is relatief nieuw (2019) en zeer zuinig, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een bosgebied, op 5,4 km van het treinstation. De dichtstbijzijnde supermarkten (Coop en SPAR) zijn op ongeveer 2,7 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (109 adressen per km²), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.

Wat voor onderhoud vergt een vrijstaande woning uit 2019?

Een woning uit 2019 is relatief nieuw en heeft doorgaans weinig onderhoud. Het energielabel A++ betekent dat de woning goed geïsoleerd is en een lage energierekening heeft. Specifiek onderhoud aan bijvoorbeeld de tuin of het perceel van 705 m² is wel aan de orde.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op 2 tot 3 km afstand, zoals de Christelijke Basisschool Prins Bernhard en Openbare Basisschool De Schovenhorst. Voortgezet onderwijs is op 3,1 km afstand.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 13 misdrijven geregistreerd. Het is een rustig bosgebied met weinig voorzieningen, wat bijdraagt aan een lage criminaliteit.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++, het best haalbare label. Dit betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een goede isolatie.

Bosrijck Makelaars & Taxateurs B.V.
Geen Quicklane™
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Vergelijkbare woningen in de wijk

6 woningen in de wijk Bosgebied en Krachtighuizen

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appHoorneweg 17B17, Putten
Bekijk