KopenBoxtelVrijstaande woningenHuygensstraat 3

Huygensstraat 3

Munsel-Selissen, Boxtel

€ 900.000
Buurt Munsel-Selissen, BoxtelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 179m²
179m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Huygensstraat in Boxtel ademt ruimte en rust. Met 179 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 495 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het huis is gebouwd in 2004 en heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. De vraagprijs van €900.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Boxtel.

Munsel-Selissen: een groene, kindvriendelijke buurt

De woning ligt in de buurt Munsel-Selissen, een wijk met veel eengezinswoningen en groen. De buurt telt ruim 3.000 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont. Het is er rustig, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel koopwoningen.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op nog geen tien minuten lopen. Ook de Jumbo en Lidl zijn op fietsafstand. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Basisschool De Vorsenpoel en OBS de Spelelier, beide op loopafstand. De gemeente Boxtel biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor het hele gezin.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 900.000
Prijs per m²€ 5.028
Woonoppervlakte179m²
Perceeloppervlakte495m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtMunsel-Selissen
WijkBoxtel
GemeenteBoxtel

Locatie

Huygensstraat 3, Boxtel

Buurt statistieken

Gegevens uit Munsel-Selissen

Inwoners3.115
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Aldi
Brederodeweg 24
613m
Jumbo
Oosterhof 19
1103m
Lidl
Fellenoord 19-21-31
1243m

Scholen

20 binnen 5 km

SO Het Vada / VSO Het Vada College
Speciaal onderwijs · 79 leerlingen
330m
Basisschool De Vorsenpoel
Basisonderwijs · 260 leerlingen
944m
Basisschool De Hobbendonken
Basisonderwijs · 193 leerlingen
1101m

Veelgestelde vragen

Over Huygensstraat 3, Boxtel

Welk energielabel heeft Huygensstraat 3?

De woning aan Huygensstraat 3 in Boxtel heeft energielabel A.

Is €900.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €900.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning uit 2004 met energielabel A en een ruim perceel. Vergelijkbare woningen in Boxtel worden vaak voor dit bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Munsel-Selissen, een rustige buurt in Boxtel. Het treinstation van Boxtel is op 2,5 kilometer afstand, dus met de fiets of auto goed te doen.

Wat voor type woning is dit en voor wie is het geschikt?

Dit is een vrijstaande woning met 179 m² woonoppervlak en een perceel van 495 m². Het huis heeft energielabel A en is gebouwd in 2004. Door de ruime opzet en de rustige buurt is het een fijne woning voor een gezin.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool De Vorsenpoel (944 m) en OBS de Spelelier (1105 m). Ook is er voortgezet onderwijs op 1,7 km afstand. De buurt is dus kindvriendelijk.

Hoe is de buurt Munsel-Selissen om in te wonen?

Munsel-Selissen is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en de buurt heeft een laag criminaliteitscijfer. Er is een park op 400 meter afstand en supermarkten zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning goed geïsoleerd is. Dit zorgt voor lagere stookkosten in vergelijking met woningen met een lager label. Exacte bedragen zijn niet te geven, maar label A is zeer zuinig.

Huispedia
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.