Vrijstaande woning te koop: Indigoweg 3, Rosmalen

Indigoweg 3

Broekland, Den Bosch

€ 880.000
Buurt Broekland, RosmalenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 193m²
36% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene, kindvriendelijke buurt

Deze vrijstaande woning aan de Indigoweg 3 in Rosmalen ademt ruimte en rust. Met 193 m² woonoppervlak op een perceel van 322 m² is het een flinke gezinswoning, gebouwd in 2006 en voorzien van energielabel A, lekker zuinig. De woning ligt in de wijk De Groote Wielen, een ruime, groene buurt waar je de auto voor de deur kunt parkeren. Met een vraagprijs van € 880.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een vrijstaand huis van deze omvang in deze buurt is het marktconform. Ter vergelijking: in Den Bosch worden vrijstaande woningen gemiddeld voor een lagere prijs per m² aangeboden.

Broekland: groen, kindvriendelijk en ruim opgezet

De buurt Broekland is onderdeel van De Groote Wielen en wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,25. Een bewoner zegt: "Ik woon hier heel graag, de buurt is ruim opgezet, veel groen en heel kindvriendelijk. Winkels zijn dichtbij, op fiets/loopafstand." De cijfers ondersteunen dat beeld: het is een gezinsbuurt met veel kinderen en eenpersoonshuishoudens zijn er relatief weinig. De buurt Broekland heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6, wat duidt op veel gezinnen.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

De straat ligt in een rustige woonwijk, maar voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Albert Heijn is de dichtstbijzijnde supermarkt, op loopafstand. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt: en Kindcentrum De Groote Wielen liggen allebei op een paar minuten lopen. Voor de middelbare school moet je iets verder, maar met de fiets ben je er zo. De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen op een paar kilometer afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Viermakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 880.000
Prijs per m²€ 4.560
Woonoppervlakte193m²
Perceeloppervlakte322m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtBroekland
WijkDe Groote Wielen
GemeenteDen Bosch

Locatie

Indigoweg 3, Rosmalen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Joop van de Horst
18-02-2025
Mijn oordeel over Broekland Groote Wielen, een gezellige kindvriendelijke buurt met iets teveel honden en veel teveel katten.

Ik woon hier heel graag, de buurt is ruim opgezet , veel groen en heel kindvriendelijk. Winkels zijn dichtbij, op fiets/loopafstand.

Buurt statistieken

Gegevens uit Broekland

Inwoners3.325
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Broekland

Woningvoorraad1.265
Gem. WOZ-waarde€ 441.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Groote Wielenlaan 385
589m
Jumbo
Vreeburg 10
2003m
Jumbo
Harry Coppensstraat 55
2234m

Scholen

19 binnen 5 km

Wittering.nl
Basisonderwijs · 230 leerlingen
201m
Kindcentrum De Groote Wielen
Basisonderwijs · 346 leerlingen
242m
ATO-kindcentrum De Sprong
Basisonderwijs · 204 leerlingen
561m

Veelgestelde vragen

Over Indigoweg 3, Rosmalen

Welk energielabel heeft Indigoweg 3?

De woning aan Indigoweg 3 in Rosmalen heeft energielabel A.

Is € 880.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 880.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€ 698.625) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van € 592.500. Maar deze woning is met 193 m² een stuk groter dan het buurtgemiddelde van 142 m². De prijs per m² is ongeveer € 4.560, terwijl het gemiddelde in de buurt € 4.174 per m² is. Het is dus aan de hoge kant, maar voor een vrijstaande woning met energielabel A en een ruim perceel is dat niet ongebruikelijk.

Hoe is de buurt Broekland om in te wonen?

Broekland is een groene, kindvriendelijke buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners geven het een 8,25 en noemen de ruime opzet, het vele groen en de nabijheid van winkels. De buurt heeft relatief veel kinderen en weinig eenpersoonshuishoudens. Het is rustig, maar niet afgelegen: supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt dus relatief lage stookkosten verwachten. In de buurt hebben alle woningen label A of A+, dus dat is hier de standaard voor woningen van na 2005.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. ligt op 200 meter, Kindcentrum De Groote Wielen op 250 meter en ATO-kindcentrum De Sprong op 550 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Rosmalen of Den Bosch, op ongeveer 3,7 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Rosmalen ligt op 2,8 km afstand. Dat is ongeveer 7 minuten met de fiets of een kwartier lopen. Vanaf daar kun je naar Den Bosch, Nijmegen en verder.

Zijn er winkels in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 600 meter, dus op loopafstand. Andere supermarkten zoals Jumbo en Lidl zijn op 2 km of iets verder. Voor een uitgebreider winkelaanbod kun je naar het centrum van Rosmalen of Den Bosch.