Vrijstaande woning te koop: Industrieweg 5C, Oost West En Middelbeers
KopenOirschotVrijstaande woningenIndustrieweg 5C

Industrieweg 5C

Verspreide huizen Middelbeers, Oirschot

€ 1.074.000
Buurt Verspreide huizen Middelbeers, Oost West En MiddelbeersBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 240m²
240m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Industrieweg in Oost West En Middelbeers ademt rust en ruimte. Met 240 m² woonoppervlak en een perceel van 660 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2001 heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €1.074.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Oirschot.

Buurt Verspreide huizen Middelbeers

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Middelbeers, een landelijke omgeving met 650 inwoners. Het is een dorpse gemeenschap waar mensen elkaar kennen. Een bewoner zegt: "Gezellig, warm dorp waar ons, ons nog kent. Gemoedelijk en iedereen is behulpzaam en aardig." De buurt telt veel gezinnen en de sfeer is er gemoedelijk.

Leven in de straat

In het dagelijks leven haal je brood bij de Jumbo, die om de hoek zit op 579 meter. Voor de kinderen is er Kindcentrum de Vliertuin op 1,1 km en Kindcentrum De Beuk op 1,4 km. De gemeente Oirschot biedt voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,1 km en een park op 1,7 km. Het is een plek waar je de auto pakt voor grotere boodschappen of uitstapjes.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Online Bedrijfsmakelaar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.074.000
Prijs per m²€ 4.475
Woonoppervlakte240m²
Perceeloppervlakte660m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Middelbeers
WijkMiddelbeers en Westelbeers
GemeenteOirschot

Locatie

Industrieweg 5C, Oost West En Middelbeers

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.9
Anja
22-09-2024
Gezellig ,warm dorp waar ons,ons nog kent

Gemoedelijk en iedereen is behulpzaam en aardig

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Middelbeers

Inwoners650
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Jumbo
't Ven 1
579m
PLUS
Julianastraat 42
5105m
Lidl
Rijkesluisstraat 67
5461m

Scholen

3 binnen 5 km

Kindcentrum de Vliertuin
Basisonderwijs · 401 leerlingen
1112m
Kindcentrum De Beuk
Basisonderwijs · 35 leerlingen
1365m
Kindcentrum St. Jozef
Basisonderwijs · 63 leerlingen
3980m

Veelgestelde vragen

Over Industrieweg 5C, Oost West En Middelbeers

Welk energielabel heeft Industrieweg 5C?

De woning aan Industrieweg 5C in Oost West En Middelbeers heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €1.074.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €1.074.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in deze buurt. De woning heeft een groot woonoppervlak van 240 m², een perceel van 660 m², een bouwjaar van 2001 en energielabel A. Of de prijs marktconform is, hangt af van vergelijkbare woningen in de omgeving.

Hoe is de buurt Verspreide huizen Middelbeers om in te wonen?

De buurt is landelijk en rustig, met 650 inwoners. Het is een hechte gemeenschap waar mensen elkaar kennen. Een bewoner omschrijft het als 'gezellig, warm dorp waar ons, ons nog kent' en 'gemoedelijk en iedereen is behulpzaam en aardig'. Er wonen veel gezinnen en de sfeer is gemoedelijk.