Vrijstaande woning te koop: Jachtlaan 164, Apeldoorn

Jachtlaan 164

Berg en Bos, Apeldoorn

€ 1.250.000
Buurt Berg en Bos, ApeldoornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 275m²
275m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1935 staat in de groene, rustige buurt Berg en Bos in Apeldoorn. Met 275 m² woonoppervlak en een perceel van 704 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel F, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Apeldoorn.

Buurt Berg en Bos

Berg en Bos is een ruime, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Een bewoner zegt: "Top buurt, woon sinds kort. Grote ruime wijk, schoon opgeruimd, Apenheul en park in de wijk. Dicht bij alles, helemaal top." De buurt Berg en Bos heeft een lage stedelijkheidsgraad, met veel rust en ruimte.

Leven in de straat

In de ochtend loop je naar de basisschool St. Victor, die om de hoek ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn twee straten verder, en ook Dekamarkt en SPAR zijn op loopafstand. Het park of plantsoen is vlakbij. De gemeente Apeldoorn biedt verder goede voorzieningen zoals scholen en winkels.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Landheeren | Baerz & Co aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 4.545
Woonoppervlakte275m²
Perceeloppervlakte704m²
Bouwjaar1935
EnergielabelF
BuurtBerg en Bos
WijkWest
GemeenteApeldoorn

Locatie

Jachtlaan 164, Apeldoorn

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Sofie
15-05-2025
Top buurt , woon sinds kort

Woon sinds zomer vakantie hier , basis en middelbare school in de wijk , grote ruime wijk , schoon opgeruimd , Apenheul en park in de wijk . Dicht bij alles helemaal top

Buurt statistieken

Gegevens uit Berg en Bos

Inwoners2.105
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
Schapendoesweg 2
922m
Dekamarkt
Ordenplein 144
1302m
SPAR
Koning Lodewijklaan 168
1367m

Scholen

59 binnen 5 km

Walterbosch
Voortgezet onderwijs · 1442 leerlingen
194m
Rooms Katholieke Basisschool St Victor
Basisonderwijs · 246 leerlingen
378m
Christelijk Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1128 leerlingen
602m

Veelgestelde vragen

Over Jachtlaan 164, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Jachtlaan 164?

De woning aan Jachtlaan 164 in Apeldoorn heeft energielabel F.

Is €1.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Berg en Bos. De woning heeft een groot oppervlak van 275 m² en een perceel van 704 m², maar het energielabel F betekent dat er hoge stookkosten zijn. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak beter geïsoleerd. Het is een woning met karakter uit 1935, wat voor sommige kopers de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de buurt Berg en Bos om in te wonen?

Berg en Bos is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, dus het is er niet druk. Er is een park en de Apenheul in de wijk. Bewoners waarderen de ruimte en de nabijheid van voorzieningen. Het is een fijne plek voor wie van rust en natuur houdt.