Vrijstaande woning te koop: Jasmijn 10, Geffen
Verkocht onder voorbehoud
KopenOssVrijstaande woningenJasmijn 10

Jasmijn 10

Geffen, Oss

€ 698.000
Buurt Geffen, GeffenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 168m²
37% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Geffen

Deze vrijstaande woning uit 1998 staat in een rustige, groene omgeving in Geffen. Met 168 m² woonoppervlak en een perceel van 328 m² biedt het ruimte voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €698.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Oss, maar de woning is ook ruimer dan gemiddeld.

Geffen: een dorp met een hechte gemeenschap

Geffen is een dorp waar bewoners elkaar kennen. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 8,94. Een bewoner zegt: 'altijd samen en staan voor iedereen klaar.' Een ander noemt het 'heel sociaal behulpzaam.' De buurt telt ruim 4000 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een plek waar je elkaar groet op straat. Bekijk ook de cijfers over Geffen.

Het dagelijks leven in Geffen

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo, die om de hoek zit. Voor de kinderen is Basisschool De Wissel twee straten verder. Ook de huisartsenpraktijk en een restaurant zijn op loopafstand. De gemeente Oss biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van middelbare scholen tot een treinstation op tien minuten rijden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Krabben makelaardij Oss op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 698.000
Prijs per m²€ 4.155
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte328m²
Bouwjaar1998
EnergielabelB
BuurtGeffen
WijkGeffen
GemeenteOss

Locatie

Jasmijn 10, Geffen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.9
jolanda
14-01-2026
gewoon samen

altijd samen en staan voor iedereen klaar

9.0
jolanfa
13-10-2025
heel sociaal behulpzaam

mijn ervaring met de buurt is heel goed we zijn er voor elkaar als er iets is

Buurt statistieken

Gegevens uit Geffen

Inwoners4.170
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Geffen

Woningvoorraad1.749
Gem. WOZ-waarde€ 419.000
Koopwoningen71%
Huurwoningen29%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Aloysiusplein 1
564m
Albert Heijn
Kerkstraat 8
2283m
Aldi
Schaepmanlaan 109
3105m

Scholen

26 binnen 5 km

Basisschool De Wissel
Basisonderwijs · 444 leerlingen
771m
Basisschool De Hoogakker
Basisonderwijs · 357 leerlingen
2184m
Kentalis Martinus van Beek Oss
Speciaal onderwijs · 115 leerlingen
3350m

Veelgestelde vragen

Over Jasmijn 10, Geffen

Welk energielabel heeft Jasmijn 10?

De woning aan Jasmijn 10 in Geffen heeft energielabel B.

Is €698.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €698.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €558.625. De woning is met 168 m² ook groter dan het buurtgemiddelde van 123 m². Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en afwerking. Vergelijkbare woningen in Geffen zijn de afgelopen tijd verkocht voor een gemiddelde van €605.243.

Hoe is de buurt om in te wonen?

Geffen scoort een 8,94 op basis van twee bewonersreviews. Bewoners noemen de buurt sociaal en behulpzaam. Het is een dorp met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat duidt op een rustige, groene omgeving.