Vrijstaande woning te koop: Raadhuisstraat 9, Geffen
21 uur geleden ontdekt
KopenOssVrijstaande woningenRaadhuisstraat 9

Raadhuisstraat 9

Geffen, Oss

€ 650.000
Buurt Geffen, GeffenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 222m²
80% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Geffen

Deze vrijstaande woning aan de Raadhuisstraat in Geffen biedt met 222 m² woonoppervlak en een perceel van 683 m² veel ruimte. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. De woning uit 1972 is te koop voor €650.000, wat 16% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt ligt. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Oss.

Geffen: een dorpse gemeenschap

Geffen is een dorp met ruim 4.000 inwoners, waar de sfeer wordt bepaald door saamhorigheid. Twee bewoners geven de buurt een 8,94. Een van hen zegt: 'altijd samen en staan voor iedereen klaar'. Een ander noemt het 'heel sociaal behulpzaam' en vertelt: 'mijn ervaring met de buurt is heel goed, we zijn er voor elkaar als er iets is'. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (87%) en koopwoningen (71%). Meer over de gemeente Oss.

Het dagelijks leven in de straat

De Jumbo voor dagelijkse boodschappen zit om de hoek, op 135 meter. Basisschool De Wissel is twee straten verder, op 359 meter. Voor de middelbare school moet je naar Oss, op 4,7 km. Het treinstation ligt op 4,8 km. In het dorp zijn ook een huisartsenpraktijk en restaurant op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Krabben makelaardij Oss op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 2.928
Woonoppervlakte222m²
Perceeloppervlakte683m²
Bouwjaar1972
EnergielabelE
BuurtGeffen
WijkGeffen
GemeenteOss

Locatie

Raadhuisstraat 9, Geffen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.9
jolanda
14-01-2026
gewoon samen

altijd samen en staan voor iedereen klaar

9.0
jolanfa
13-10-2025
heel sociaal behulpzaam

mijn ervaring met de buurt is heel goed we zijn er voor elkaar als er iets is

Buurt statistieken

Gegevens uit Geffen

Inwoners4.170
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Geffen

Woningvoorraad1.749
Gem. WOZ-waarde€ 419.000
Koopwoningen71%
Huurwoningen29%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Aloysiusplein 1
135m
Albert Heijn
Kerkstraat 8
2348m
Aldi
Schaepmanlaan 109
2982m

Scholen

26 binnen 5 km

Basisschool De Wissel
Basisonderwijs · 444 leerlingen
359m
Basisschool De Hoogakker
Basisonderwijs · 357 leerlingen
2303m
Kentalis Martinus van Beek Oss
Speciaal onderwijs · 115 leerlingen
3213m

Veelgestelde vragen

Over Raadhuisstraat 9, Geffen

Welk energielabel heeft Raadhuisstraat 9?

De woning aan Raadhuisstraat 9 in Geffen heeft energielabel E.

Is €650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €650.000 ligt 16% boven het buurtgemiddelde van €558.625. De woning is met 222 m² woonoppervlak aanzienlijk ruimer dan het gemiddelde in Geffen (123 m²). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was het afgelopen jaar €605.243, dus de vraagprijs is aan de hoge kant, maar past bij de royale oppervlakte.

Hoe is de buurt Geffen om in te wonen?