Vrijstaande woning te koop: Jasmijnstraat 12, Wouwse Plantage
KopenRoosendaalVrijstaande woningenJasmijnstraat 12

Jasmijnstraat 12

Wouwse Plantage, Roosendaal

€ 669.000
Buurt Wouwse Plantage, Wouwse PlantageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 243m²
243m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Wouwse Plantage

Deze vrijstaande woning aan de Jasmijnstraat 12 ligt in het groene Wouwse Plantage, een dorp waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met 243 m² woonoppervlak en een perceel van 571 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1980 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €669.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Roosendaal.

Wouwse Plantage: een rustige buurt

Wouwse Plantage is een kleine, rustige kern met ongeveer 680 inwoners. De buurt kenmerkt zich door veel eengezinswoningen (92%) en een hoog percentage koopwoningen (80%). De bevolking is relatief oud: bijna een derde is 65 jaar of ouder. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers schetsen een stabiele, rustige woonomgeving. Meer over de buurt Wouwse Plantage.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Jumbo, ligt op bijna 4 km. Basisschool KPO Basisschool Heilig Hart zit om de hoek, op 379 meter. Andere scholen, zoals KPO Kindcentrum De Stappen, liggen op ruim 3 km. Het treinstation is 8 km verderop, dus je bent vooral op de auto aangewezen. De gemeente Roosendaal biedt voorzieningen op grotere afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wezenbeek Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 669.000
Prijs per m²€ 2.753
Woonoppervlakte243m²
Perceeloppervlakte571m²
Bouwjaar1980
EnergielabelB
BuurtWouwse Plantage
WijkWouwse Plantage
GemeenteRoosendaal

Locatie

Jasmijnstraat 12, Wouwse Plantage

Buurt statistieken

Gegevens uit Wouwse Plantage

Inwoners680
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Jumbo
Kloosterstraat 8
3959m
PLUS
Tolbergcentrum 172
4610m
Albert Heijn
Tolbergcentrum 160
4685m

Scholen

9 binnen 5 km

KPO Basisschool Heilig Hart
Basisonderwijs · 61 leerlingen
379m
KPO Kindcentrum De Stappen
Basisonderwijs · 257 leerlingen
3849m
Openbare Dalton Basischool de Wingerd
Basisonderwijs · 377 leerlingen
4104m

Veelgestelde vragen

Over Jasmijnstraat 12, Wouwse Plantage

Welk energielabel heeft Jasmijnstraat 12?

De woning aan Jasmijnstraat 12 in Wouwse Plantage heeft energielabel B.

Is €669.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €669.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 243 m² in Wouwse Plantage. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden. Het energielabel B en het ruime perceel van 571 m² zijn pluspunten. Of de prijs precies past bij jouw budget hangt af van je financiële situatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Wouwse Plantage?

Wouwse Plantage is een landelijk gelegen dorp. Het treinstation ligt op 8 km afstand, dus je bent vooral op de auto aangewezen. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen moet je rekenen op enkele kilometers reizen.

Wat voor onderhoud mag ik verwachten bij een woning uit 1980?