Vrijstaande woning te koop: Joossesweg 3, Westkapelle
Niet meer online
KopenVeereVrijstaande woningenJoossesweg 3

Joossesweg 3

Joossesweg, Veere

Niet meer online
Buurt Joossesweg, WestkapelleBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 231m²
231m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een ruim perceel

Deze vrijstaande woning aan de Joossesweg in Westkapelle biedt een bijzondere combinatie van een modern energielabel A en een groot perceel van maar liefst 3049 m². Met 231 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 2009 is het een comfortabele, goed geïsoleerde woning. De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Veere.

De buurt Joossesweg

De Joossesweg is een rustige, landelijke buurt in Westkapelle. Het is een kleine buurt met slechts 5 woningen en 15 inwoners, waar de meeste bewoners tussen de 45 en 65 jaar oud zijn. De omgeving is zeer groen en rustig. De buurt Joossesweg heeft een lage omgevingsadressendichtheid, wat bijdraagt aan het landelijke karakter.

Leven in de straat

In de directe omgeving vind je een SPAR-supermarkt op 1,5 km afstand. Voor een uitgebreider aanbod kun je terecht bij Jumbo op 2,5 km. Basisscholen zoals CBS de Lichtstraal en Archipelschool De Lichtboei liggen op ongeveer 1,5 km afstand. Het strand en de duinen van Westkapelle zijn om de hoek. De gemeente Veere biedt een mooie mix van kust en platteland.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaarskantoor Wisse Vastgoed op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusNiet meer online
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 1.840
Woonoppervlakte231m²
Perceeloppervlakte3049m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtJoossesweg
WijkWestkapelle
GemeenteVeere

Locatie

Joossesweg 3, Westkapelle

Buurt statistieken

Gegevens uit Joossesweg

Inwoners15
Mannen33%
Vrouwen33%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Koestraat 14
1530m
Jumbo
Westkapelseweg 10
2542m
SPAR
Langstraat 30
3023m

Scholen

5 binnen 5 km

CBS de Lichtstraal
Basisonderwijs · 76 leerlingen
1454m
Archipelschool De Lichtboei
Basisonderwijs · 77 leerlingen
1517m
'T Paalhoofd
Basisonderwijs · 105 leerlingen
2416m

Veelgestelde vragen

Over Joossesweg 3, Westkapelle

Welk energielabel heeft Joossesweg 3?

De woning aan Joossesweg 3 in Westkapelle heeft energielabel A.

Is €425.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor een vrijstaande woning met een groot perceel en energielabel A in deze regio. De woning heeft 231 m² woonoppervlak en een perceel van 3049 m², wat de prijs rechtvaardigt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt daardoor relatief lage stookkosten verwachten.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 3049 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt veel mogelijkheden voor een tuin, moestuin of zelfs een kleine paardenweide.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand, zoals CBS de Lichtstraal (1,5 km) en Archipelschool De Lichtboei (1,5 km). Voor voortgezet onderwijs moet je uitwijken naar een stad als Middelburg (12,5 km).