Vrijstaande woning te koop: Kalkboei 6, Sluis

Kalkboei 6

Sluis, Sluis

€ 1.262.500
Buurt Sluis, SluisBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 262m²
262m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Aldi op 175m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Kalkboei 6 in Sluis ademt de rust van Zeeuws-Vlaanderen. Met 262 m² woonoppervlak en een perceel van 538 m² is er ruimte voor een gezin of wie graag thuis werkt. Het bouwjaar 1957 geeft de woning een solide uitstraling, en energielabel C betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €1.262.500 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Sluis.

Sluis: een stad met een eigen sfeer

Sluis is een historische vestingstad met een gemoedelijke sfeer. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,13. Een bewoner zegt: "Het is een ontzettend leuke stad waar veel te beleven is voor jong en oud en de mensen zijn allemaal vrolijk." Een ander noemt het "apart plekje" en waardeert de natuur en winkels. De buurt telt 1.860 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. De buurt Sluis is niet erg stedelijk (omgevingsadressendichtheid 553), wat bijdraagt aan de rust.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Aldi om de hoek (175 m) of de Jumbo (254 m). Kinderen kunnen naar bs. De Nieuwe Van Dale op 715 m lopen. Voor de middelbare school moeten ze wel verder reizen, naar het Zwin College op 8,7 km. Een treinstation ligt op 58 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De gemeente Sluis biedt verder een restaurant op 300 m en een park op 400 m.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Dobbelaere Makelaars op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.262.500
Prijs per m²€ 4.819
Woonoppervlakte262m²
Perceeloppervlakte538m²
Bouwjaar1957
EnergielabelC
BuurtSluis
WijkSluis
GemeenteSluis

Locatie

Kalkboei 6, Sluis

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.9
Kayne
09-01-2025
Magisch

Het is een ontzettend leuke stad waar veel te beleven is voor jong en oud en de mensen zijn allemaal vrolijk bij goed of slechte weer dus zeker keertje lang komen

7.4
N
22-07-2024
Apart plekje

In begin is het wennen maar na zoveel jaar wordt het je eigen er is meestal wel volk en een praatje is dan zo gemaakt .Werkgelegenheid is er ook wel als je graag in detail of horeca werkt.Veel natuur om te wandelen dicht aan de kust en winkels hele jaar open. Hier gaat enkel een lijnbus door 1 x per uur en dat wil men in de toekomst aanpassen maar zal zeker geen verbetering zijn.

Buurt statistieken

Gegevens uit Sluis

Inwoners1.860
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Aldi
Sint Annastraat 17
175m
Jumbo
Sint Annastraat 41
254m
Aldi
Veerhoeklaan 5A
7217m

Scholen

1 binnen 5 km

bs. De Nieuwe Van Dale
Basisonderwijs · 95 leerlingen
715m

Veelgestelde vragen

Over Kalkboei 6, Sluis

Welk energielabel heeft Kalkboei 6?

De woning aan Kalkboei 6 in Sluis heeft energielabel C.

Is €1.262.500 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning in Sluis?

De vraagprijs van €1.262.500 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Sluis, maar past bij de ruime 262 m² woonoppervlak en het perceel van 538 m². Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel.

Hoe is de buurt Sluis om in te wonen?

Sluis is een historische vestingstad met een gemoedelijke sfeer. Bewoners geven de buurt een 8,13 en noemen het 'magisch' en 'apart plekje'. Er is veel natuur, winkels zijn het hele jaar open, en de mensen zijn vriendelijk. De buurt heeft 1.860 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. De stedelijkheid is laag, wat rust biedt.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt van Kalkboei 6?

Op loopafstand vind je twee supermarkten: Aldi op 175 m en Jumbo op 254 m. Basisschool De Nieuwe Van Dale ligt op 715 m. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Zwin College op 8,7 km. Een restaurant is op 300 m, een park op 400 m. Het treinstation is ver weg (58 km), dus je bent afhankelijk van de auto of bus.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van dit formaat. Label C is beter dan D, E, F of G, maar minder zuinig dan A of B. Het is aan te raden om de exacte energielasten na te vragen bij de verkoper.

Hoeveel kamers heeft deze woning?

De woning heeft 262 m² woonoppervlak, dus er is voldoende ruimte voor meerdere kamers. Voor een exacte indeling kun je het beste contact opnemen met de makelaar of een bezichtiging plannen.

Is er een tuin bij deze woning?