Vrijstaande woning te koop: Kamerlingswijk WZ 91, Zwartemeer
KopenEmmenVrijstaande woningenKamerlingswijk WZ 91

Kamerlingswijk WZ 91

Kamerlingswijk, Emmen

€ 450.000
Buurt Kamerlingswijk, ZwartemeerBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 170m²
170m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Kamerlingswijk

Deze vrijstaande woning aan de Kamerlingswijk WZ 91 in Zwartemeer ademt rust en ruimte. Met 170 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 1402 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel D betekent dat je nog wat kunt verbeteren aan de isolatie, maar de woning uit 1999 is solide gebouwd. De vraagprijs van €450.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Emmen voor vergelijkbare opties.

De buurt Kamerlingswijk

Kamerlingswijk is een rustige, groene buurt in Zwartemeer. Het is een kleine gemeenschap met 205 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. De buurt heeft een dorps karakter en is omgeven door weilanden. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers laten zien dat het hier vooral rustig wonen is. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele sfeer. Lees meer over de buurt Kamerlingswijk.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die op een kleine anderhalve kilometer afstand ligt. Ook zijn er andere supermarkten zoals Lidl en Boni op ongeveer 3,5 km. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Openbare Basisschool 't Swarte Meer en Basisschool De Banier, beide op ongeveer 1,3 km. Het voortgezet onderwijs is verder weg, op ruim 5 km. De omgeving leent zich goed voor wandelingen en fietstochten, met een park of plantsoen op 1,2 km. Ontdek wat de gemeente Emmen nog meer te bieden heeft.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bert Stadman Makelaardij | NVM aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 2.647
Woonoppervlakte170m²
Perceeloppervlakte1402m²
Bouwjaar1999
EnergielabelD
BuurtKamerlingswijk
WijkZwartemeer
GemeenteEmmen

Locatie

Kamerlingswijk WZ 91, Zwartemeer

Buurt statistieken

Gegevens uit Kamerlingswijk

Inwoners205
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

6 binnen 5 km

SPAR
Klemstrook 2a
1404m
Lidl
Langestraat 149
3619m
Boni
Langestraat 148
3680m

Scholen

8 binnen 5 km

Openbare Basisschool 't Swarte Meer
Basisonderwijs · 81 leerlingen
1299m
Basisschool De Banier
Basisonderwijs · 118 leerlingen
1323m
Sint-Henricusschool
Basisonderwijs · 217 leerlingen
3818m

Veelgestelde vragen

Over Kamerlingswijk WZ 91, Zwartemeer

Welk energielabel heeft Kamerlingswijk WZ 91?

De woning aan Kamerlingswijk WZ 91 in Zwartemeer heeft energielabel D.

Is €450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €450.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 170 m² met een perceel van 1402 m² in Zwartemeer. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs is niet buitensporig hoog of laag.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Zwartemeer. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 14,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (101), wat duidt op een landelijke omgeving. Voor dagelijkse voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool ben je op 1,3 tot 2,1 km.

Wat is de staat van het energielabel D?

Energielabel D betekent dat de woning matig tot redelijk geïsoleerd is. Dit is gebruikelijk voor een woning uit 1999. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B, maar lager dan bij label E, F of G. Het is aan te raden om de isolatie te laten controleren en eventueel te verbeteren.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Openbare Basisschool 't Swarte Meer (1,3 km) en Basisschool De Banier (1,3 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Klazienaveen of Emmen, op ruim 5 km afstand. Er is ook een kinderdagverblijf op 2 km.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1402 m², wat ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, eventueel een schuur of een moestuin. Houd er rekening mee dat onderhoud van een groot perceel tijd en geld kost.