Vrijstaande woning te koop: Kampstraat 12, Etten

Kampstraat 12

Etten, Oude IJsselstreek

€ 675.000
Buurt Etten, EttenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 287m²
287m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
SPAR express op 207m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Etten

Deze vrijstaande woning aan de Kampstraat in Etten ademt ruimte en rust. Met 287 m² woonoppervlak en een perceel van 570 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag veel leefruimte heeft. Het bouwjaar 1972 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Oude IJsselstreek.

De buurt Etten

Etten is een dorpse buurt met een mix van leeftijden: veel 45-plussers, maar ook gezinnen met kinderen. De buurt Etten telt ruim 1300 inwoners en voelt ruimtelijk aan, met een lage omgevingsadressendichtheid. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, rustige woonomgeving.

Leven in de straat

In de straat begint de dag rustig. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR express, om de hoek. Ook Boni en PLUS zijn twee straten verder. Basisschool De Klimpaal zit op loopafstand, net als kinderdagverblijf Dynamiek. De gemeente Oude IJsselstreek biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand en een treinstation op tien minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 2.352
Woonoppervlakte287m²
Perceeloppervlakte570m²
Bouwjaar1972
EnergielabelC
BuurtEtten
WijkUlft-Etten
GemeenteOude IJsselstreek

Locatie

Kampstraat 12, Etten

Buurt statistieken

Gegevens uit Etten

Inwoners1.360
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

12 binnen 5 km

SPAR express
Zeddamseweg 45
207m
Boni
Gasthuisstraat 2
1209m
PLUS
Marktplein 1
1407m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool De Klimpaal
Basisonderwijs · 139 leerlingen
365m
Dynamiek
Basisonderwijs · 231 leerlingen
844m
Basisschool Gaanderwijs
Basisonderwijs · 313 leerlingen
2073m

Veelgestelde vragen

Over Kampstraat 12, Etten

Welk energielabel heeft Kampstraat 12?

De woning aan Kampstraat 12 in Etten heeft energielabel C.

Is €675.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 287 m² met een perceel van 570 m² in Etten. Het energielabel C en bouwjaar 1972 zijn gebruikelijk voor deze prijsklasse. Vergelijkbare woningen in de regio geven aan dat dit een reële vraagprijs is.

Hoe is de bereikbaarheid van Etten?

Etten ligt in de gemeente Oude IJsselstreek. Het treinstation bevindt zich op 2,5 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat duidt op een rustige omgeving.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je supermarkten zoals SPAR express op 200 meter, Boni op 1,2 km en PLUS op 1,4 km. Basisschool De Klimpaal zit op 365 meter en kinderdagverblijf Dynamiek op 844 meter. Ook zijn er een restaurant en een park of plantsoen op loopafstand.