Vrijstaande woning te koop: Karthuizerlaan 30, Roermond
KopenRoermondVrijstaande woningenKarthuizerlaan 30

Karthuizerlaan 30

De Wijher en omgeving, Roermond

€ 1.090.000
Buurt De Wijher en omgeving, RoermondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 312m²
312m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene, rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Karthuizerlaan 30 in Roermond ademt ruimte en rust. Met 312 m² woonoppervlak op een perceel van 1477 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B en bouwjaar 1995 zorgen voor een degelijke basis. De vraagprijs van €1.090.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Roermond.

De Wijher en omgeving: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt De Wijher en omgeving, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt 705 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een buurt met veel eengezinswoningen (97%) en koopwoningen (98%). De omgevingsadressendichtheid is laag (921), wat bijdraagt aan de rustige sfeer. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR express (om de hoek) of PLUS (twee straten verder). Ook Lidl en Aldi zijn op loopafstand. Basisschool Neel en Nt2 Mundium College liggen op vijf minuten lopen. De gemeente Roermond biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van Cromvoirt Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.090.000
Prijs per m²€ 3.494
Woonoppervlakte312m²
Perceeloppervlakte1477m²
Bouwjaar1995
EnergielabelB
BuurtDe Wijher en omgeving
WijkMaasniel
GemeenteRoermond

Locatie

Karthuizerlaan 30, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit De Wijher en omgeving

Inwoners705
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

14 binnen 5 km

SPAR express
Sint Wirosingel 175
492m
PLUS
Beekweg 6
623m
Lidl
St. Wirosingel 186
832m

Scholen

31 binnen 5 km

Basisschool Neel
Basisonderwijs · 305 leerlingen
461m
Nt2 Mundium College
Voortgezet onderwijs · 345 leerlingen
472m
Yuverta vmbo Roermond
Voortgezet onderwijs · 523 leerlingen
486m

Veelgestelde vragen

Over Karthuizerlaan 30, Roermond

Welk energielabel heeft Karthuizerlaan 30?

De woning aan Karthuizerlaan 30 in Roermond heeft energielabel B.

Is €1.090.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.090.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Roermond. De woning heeft 312 m² woonoppervlak, een perceel van 1477 m² en energielabel B. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning in deze omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Roermond. Het treinstation is op 2,3 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. De auto is handig voor grotere afstanden.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je diverse supermarkten: SPAR express op 492 m, PLUS op 623 m, Lidl op 832 m en Aldi op 968 m. Ook zijn er scholen zoals Basisschool Neel (461 m) en Nt2 Mundium College (472 m). Een park of plantsoen is op 200 m.