Vrijstaande woning te koop: Kerkewijk 133, Veenendaal

Kerkewijk 133

Gezonken Hoek, Veenendaal

€ 1.200.000
Buurt Gezonken Hoek, VeenendaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 147m²
147m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Aldi op 486m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een riant perceel

Deze vrijstaande woning uit 1937 staat in een rustige buurt van Veenendaal. Met 147 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1043 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel C en is te koop voor € 1.200.000. Vergeleken met andere vrijstaande woningen in Veenendaal is de prijs aan de hoge kant, maar het perceel is uitzonderlijk groot.

Buurt Gezonken Hoek

De buurt Gezonken Hoek is een groene wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "De buurt is vervallen door de jaren heen, onderwijs is er wel genoeg!" De buurt telt ruim 2400 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een rustige omgeving.

Leven in de straat

Om de hoek vind je een Aldi en een Jumbo voor dagelijkse boodschappen. Basisschool De Ceder ligt op loopafstand, net als het Christelijk Lyceum Veenendaal voor voortgezet onderwijs. Ook een park of plantsoen is vlakbij. De gemeente Veenendaal biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zonnenberg Makelaardij B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.200.000
Prijs per m²€ 8.163
Woonoppervlakte147m²
Perceeloppervlakte1043m²
Bouwjaar1937
EnergielabelC
BuurtGezonken Hoek
WijkZuidoost
GemeenteVeenendaal

Locatie

Kerkewijk 133, Veenendaal

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.3
J
06-11-2023
Beetje vervallen door de jaren heen

De buurt is vervallen door de jaren heen, onderwijs is er wel genoeg!

Buurt statistieken

Gegevens uit Gezonken Hoek

Inwoners2.495
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Aldi
Dr. Slotemaker de Bruïnestraat 2
486m
Jumbo
Doctor Slotemaker de Bruïnestraat 20
502m
Jumbo
Paddestoelenlaan 40
1071m

Scholen

34 binnen 5 km

Christelijk Lyceum Veenendaal
Voortgezet onderwijs · 1922 leerlingen
222m
Basisschool De Ceder
Basisonderwijs · 320 leerlingen
252m
Rembrandt College Openbare Scholengemeenschap voor Mavo Havo Ath
Voortgezet onderwijs · 828 leerlingen
678m

Veelgestelde vragen

Over Kerkewijk 133, Veenendaal

Welk energielabel heeft Kerkewijk 133?

De woning aan Kerkewijk 133 in Veenendaal heeft energielabel C.

Is € 1.200.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.200.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Veenendaal, maar het perceel van 1043 m² is uitzonderlijk groot. Vergelijkbare woningen in de buurt hebben vaak een kleiner perceel. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de bereidheid van kopers om te betalen voor de ruimte.

Hoe is de buurt Gezonken Hoek om in te wonen?

Gezonken Hoek is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. Een bewoner noemt de buurt 'vervallen door de jaren heen', maar waardeert het aanbod aan onderwijs. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheidsgraad en een omgevingsadressendichtheid van 2374, wat duidt op een stedelijke omgeving.