Vrijstaande woning te koop: Kerkewijk 22, Veenendaal

Kerkewijk 22

Stationswijk, Veenendaal

€ 1.195.000
Buurt Stationswijk, VeenendaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 234m²
234m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 484m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Kerkewijk in Veenendaal ademt geschiedenis. Gebouwd in 1910, met een woonoppervlak van 234 m² en een royale tuin van 883 m². Het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €1.195.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een vrijstaand huis van dit formaat in deze buurt is het marktconform. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Veenendaal.

Stationswijk: rustig en centraal

De woning staat in de buurt Stationswijk, een rustige wijk met een mix van bewoners. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,6. Een bewoner zegt: "Ik woon al mijn hele leven in deze buurt, en ben zelfs binnen de straat verhuisd. Als kinderen speelden we altijd met een hele groep buiten en de speeltuin was geweldig." Een ander noemt het "mooie, goed gelegen wijk". De buurt telt 680 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Dagelijks leven om de hoek

Het dagelijkse leven speelt zich grotendeels in de straat af. Voor de boodschappen loop je naar Albert Heijn (twee straten verder) of Hoogvliet (vijf minuten lopen). Ook Ekoplaza en Boni zijn op loopafstand. Kinderen gaan naar basisscholen als Montessori Kind Centrum Aan de Basis (om de hoek) of Johannes Calvijnschool (tien minuten lopen). Het Rembrandt College voor voortgezet onderwijs is ook vlakbij. Het treinstation van Veenendaal ligt op loopafstand. De gemeente Veenendaal biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door Domicilie Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Domicilie Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.195.000
Prijs per m²€ 5.107
Woonoppervlakte234m²
Perceeloppervlakte883m²
Bouwjaar1910
EnergielabelG
BuurtStationswijk
WijkZuidwest
GemeenteVeenendaal

Locatie

Kerkewijk 22, Veenendaal

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.2
CvW
11-05-2025
Een rustige, maar centraal gelegen buurt.

Ik woon al mijn hele leven in deze buurt, en ben zelfs binnen de straat verhuisd. Als kinderen speelden we altijd met een hele groep buiten en de speeltuin was geweldig. Nu ben ik daar te oud voor, maar nog steeds is niemand te beroerd om te groeten.

9.0
c
15-12-2024
mooie, goed gelegen wijk

niks te klagen

Buurt statistieken

Gegevens uit Stationswijk

Inwoners680
Mannen47%
Vrouwen54%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Passage 50
484m
Hoogvliet
Brouwersgracht 100
613m
Ekoplaza
Prins Bernhardlaan 1
832m

Scholen

34 binnen 5 km

Rembrandt College Openbare Scholengemeenschap voor Mavo Havo Ath
Voortgezet onderwijs · 828 leerlingen
408m
Montessori Kind Centrum Aan de Basis
Basisonderwijs · 246 leerlingen
432m
Johannes Calvijnschool
Basisonderwijs · 545 leerlingen
631m

Veelgestelde vragen

Over Kerkewijk 22, Veenendaal

Welk energielabel heeft Kerkewijk 22?

De woning aan Kerkewijk 22 in Veenendaal heeft energielabel G.

Is €1.195.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.195.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grootte van de woning (234 m²) en het royale perceel (883 m²) in een rustige, centraal gelegen buurt, is het marktconform. Het energielabel G betekent wel dat je rekening moet houden met hogere stookkosten, wat de totale woonlasten beïnvloedt.

Hoe is de buurt Stationswijk om in te wonen?

Stationswijk wordt door bewoners beoordeeld met een 8,6. Ze noemen het rustig, maar centraal gelegen. Een bewoner zegt al zijn hele leven in de buurt te wonen en waardeert de sociale contacten. De wijk heeft een mix van leeftijden, met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat zijn de voorzieningen in de buurt?

Op loopafstand vind je meerdere supermarkten, waaronder Albert Heijn (484 m) en Hoogvliet (613 m). Ook zijn er basisscholen zoals Montessori Kind Centrum Aan de Basis (432 m) en het Rembrandt College voor voortgezet onderwijs (408 m). Het treinstation ligt op 400 meter, en er is een park op 100 meter.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten, vooral in de winter.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 883 m² groot, wat ruim is voor een vrijstaande woning in een stedelijke omgeving. De exacte indeling van de tuin is niet bekend, maar je hebt veel buitenruimte. De woning zelf heeft een woonoppervlak van 234 m².

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 234 m² woonoppervlak en een groot perceel is er voldoende ruimte voor een gezin. De buurt heeft veel gezinnen en er zijn scholen op loopafstand. Houd wel rekening met het energielabel G, wat hogere energiekosten met zich meebrengt.