Vrijstaande woning te koop: Kerkstraat 31, Puiflijk
KopenDrutenVrijstaande woningenKerkstraat 31

Kerkstraat 31

Klein Middelveld, Druten

€ 1.025.000
Buurt Klein Middelveld, PuiflijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 367m²
367m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1968 staat in een rustige buurt van Puiflijk, waar je echt de ruimte hebt. Met 367 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2162 m² is dit een plek waar je kunt ademen. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.025.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Druten voor een vergelijking.

Buurt Klein Middelveld

De buurt Klein Middelveld is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Al 26 jaar wonen wij hier met groot plezier. Er zijn veel speeltuinen in verschillende wijken, waar onze kinderen veel gebruik van hebben gemaakt." De buurt telt ruim 2100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen en de sfeer gemoedelijk is.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn of PLUS, beide op een kwartiertje lopen. De basisschool 't Geerke zit om de hoek, op nog geen 5 minuten lopen. Ook IKC De Appelhof en de School voor Speciaal Basisonderwijs De Dijk zijn dichtbij. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je de auto niet te pakken. De gemeente Druten biedt verder voldoende voorzieningen voor een compleet dorpsleven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Erp Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.025.000
Prijs per m²€ 2.793
Woonoppervlakte367m²
Perceeloppervlakte2162m²
Bouwjaar1968
EnergielabelB
BuurtKlein Middelveld
WijkDruten Zuid
GemeenteDruten

Locatie

Kerkstraat 31, Puiflijk

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.5
KM
13-11-2023
Fijne buurt

Al 26 jaar wonen wij hier met groot plezier. Er zijn veel speeltuinen in verschillende wijken, waar onze kinderen veel gebruik van hebben gemaakt. Ook hebben wij hier een klein parkje waar je door heen kan wandelen en is er een speelplek in het water voor de kindjes. Kwa onderwijs is er in Druten Zuid 1 basisschool. De mensen zijn vriendelijk en alles is dichtbij kwa winkels en supermarkten. Kortom een fijne buurt om te wonen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Klein Middelveld

Inwoners2.140
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Scharenburg 21
1251m
PLUS
Heuvel 10
1274m
Jumbo
Marktpassage 15
1742m

Scholen

18 binnen 5 km

't Geerke
Basisonderwijs · 207 leerlingen
437m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Dijk
Speciaal onderwijs · 76 leerlingen
839m
IKC De Appelhof
Basisonderwijs · 268 leerlingen
879m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 31, Puiflijk

Welk energielabel heeft Kerkstraat 31?

De woning aan Kerkstraat 31 in Puiflijk heeft energielabel B.

Is €1.025.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.025.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote woonoppervlak van 367 m² en het ruime perceel van 2162 m² is het niet ongebruikelijk. Vergelijkbare vrijstaande woningen in de regio worden vaak voor dit bedrag aangeboden. Het energielabel B is een pluspunt, want dat betekent lagere stookkosten dan bij een oudere woning met label G.