Vrijstaande woning te koop: Kinderbaantje 27, Steenbergen (Nb)
KopenSteenbergenVrijstaande woningenKinderbaantje 27

Kinderbaantje 27

Welberg, Steenbergen

€ 720.000
Buurt Welberg, Steenbergen (Nb)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 169m²
169m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Welberg

Aan de rand van het dorp, omringd door weilanden, staat deze vrijstaande woning uit 1987. Met 169 m² woonoppervlak en een perceel van 730 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. Met een vraagprijs van €720.000 is dit een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in Steenbergen.

Welberg: een rustige buurt

Welberg is een kleine buurt met zo'n 1400 inwoners, waar bijna alle woningen eengezinswoningen zijn en 80% koop. Het is er rustig en groen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel ruimte. De buurt Welberg is een fijne plek om te wonen.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 1,2 km afstand, of bij Lidl, Aldi of Albert Heijn op iets meer dan 1,5 km. Basisschool De Wegwijzer is op 0,4 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Curio Steenspil op 1,5 km. De gemeente Steenbergen biedt alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Mast Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 720.000
Prijs per m²€ 4.260
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte730m²
Bouwjaar1987
EnergielabelA
BuurtWelberg
WijkSteenbergen
GemeenteSteenbergen

Locatie

Kinderbaantje 27, Steenbergen (Nb)

Buurt statistieken

Gegevens uit Welberg

Inwoners1.400
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Floraplein 2
1247m
Lidl
Burg. van Loonstraat 72
1567m
Aldi
Westdam 81
1671m

Scholen

1 binnen 5 km

RK Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 69 leerlingen
4859m

Veelgestelde vragen

Over Kinderbaantje 27, Steenbergen (Nb)

Welk energielabel heeft Kinderbaantje 27?

De woning aan Kinderbaantje 27 in Steenbergen (Nb) heeft energielabel A.

Is €720.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €720.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 169 m² met een perceel van 730 m² in Welberg. De woning heeft energielabel A, wat bijdraagt aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Welberg?

Welberg ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 0,4 km afstand vind je RK Basisschool De Wegwijzer. Voor voortgezet onderwijs is Curio Steenspil op 1,5 km. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Zonneberg en De Toermalijn op iets meer dan 5 km.

Wat is de sfeer in de buurt Welberg?

Welberg is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen en er wonen relatief veel 45-plussers. Het is een veilige buurt met weinig misdrijven.