Vrijstaande woning te koop: Kleine Heistraat 16K215, Wernhout
Verkocht onder voorbehoud
KopenZundertVrijstaande woningenKleine Heistraat 16K215

Kleine Heistraat 16K215

Verspreide huizen Wernhout, Zundert

€ 379.500
Buurt Verspreide huizen Wernhout, WernhoutBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groen

Deze vrijstaande woning aan de Kleine Heistraat in Wernhout ademt rust. Met 112 m² woonoppervlak en een perceel van 411 m² is er volop ruimte. Het energielabel B betekent een zuinige woning. De vraagprijs van €379.500 is marktconform voor vrijstaande woningen in Zundert.

Buurt Verspreide huizen Wernhout

De buurt Verspreide huizen Wernhout is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen. Het is er rustig, met veel groen om je heen. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt kent een mix van leeftijden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op ruim 3 km afstand. De Jozefschool en RK Basisschool De Wegwijzer zijn beide op loopafstand. De gemeente Zundert biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Korse Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 379.500
Prijs per m²€ 3.388
Woonoppervlakte112m²
Perceeloppervlakte411m²
Bouwjaar1998
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Wernhout
WijkWernhout
GemeenteZundert

Locatie

Kleine Heistraat 16K215, Wernhout

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Wernhout

Inwoners1.860
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Coop
Wernhoutseweg 135A
3066m
Coop
Pastoor de Bakkerstraat 15
3775m
Aldi
Achtertuin 14
5227m

Scholen

3 binnen 5 km

Jozefschool
Basisonderwijs · 164 leerlingen
3106m
RK Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 123 leerlingen
3695m
RK Basisschool St Anna
Basisonderwijs · 117 leerlingen
4782m

Veelgestelde vragen

Over Kleine Heistraat 16K215, Wernhout

Welk energielabel heeft Kleine Heistraat 16K215?

De woning aan Kleine Heistraat 16K215 in Wernhout heeft energielabel B.

Is €379.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €379.500 is marktconform voor een vrijstaande woning uit 1998 met 112 m² woonoppervlak en een perceel van 411 m² in Wernhout. Het energielabel B is gunstig. Vergelijkbare woningen in de regio geven aan dat dit een reële prijs is.

Hoe is de bereikbaarheid van Wernhout?

Wernhout is een landelijk dorp in de gemeente Zundert. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 18,2 km afstand. Met de auto ben je via N-wegen snel in omliggende steden. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de omgeving vind je supermarkten zoals Coop op 3 km en Aldi op 5,2 km. Basisscholen als Jozefschool en RK Basisschool De Wegwijzer zijn op 3-4 km. Voor uitgebreidere voorzieningen moet je naar Zundert of Breda.