Vrijstaande woning te koop: Kleingouw 87A, Andijk

Kleingouw 87A

Andijk Midden, Medemblik

€ 800.000
Buurt Andijk Midden, AndijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 234m²
234m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een vrijstaande woning

Deze vrijstaande woning aan de Kleingouw in Andijk ademt rust en ruimte. Met 234 m² woonoppervlak en een perceel van 446 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A++ maakt de woning zeer zuinig. De vraagprijs van €800.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Medemblik van dit formaat.

Buurt Andijk Midden

Andijk Midden is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen en er wonen relatief veel 45-plussers. Een bewoner zegt: "Het is hier heerlijk rustig, met veel groen om je heen." De buurt Andijk Midden heeft een dorps karakter.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Lidl of Dekamarkt, beide op een paar minuten fietsen. Voor de kinderen is er de PCB Dr. A. Kuyperschool of Openbare Basisschool De Piramide, allebei om de hoek. De gemeente Medemblik biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en restaurant op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Meester Makelaars en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 800.000
Prijs per m²€ 3.419
Woonoppervlakte234m²
Perceeloppervlakte446m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA++
BuurtAndijk Midden
WijkAndijk
GemeenteMedemblik

Locatie

Kleingouw 87A, Andijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Andijk Midden

Inwoners875
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Lidl
Dijkgraaf Grootweg 34
1469m
Dekamarkt
Middenweg 59 A
1516m
Albert Heijn
Dorpsstraat 14
3685m

Scholen

12 binnen 5 km

PCB Dr. A. Kuyperschool
Basisonderwijs · 206 leerlingen
1114m
Openbare Basisschool De Piramide
Basisonderwijs · 121 leerlingen
1138m
Katholieke Basisschool De Bangert
Basisonderwijs · 113 leerlingen
1483m

Veelgestelde vragen

Over Kleingouw 87A, Andijk

Welk energielabel heeft Kleingouw 87A?

De woning aan Kleingouw 87A in Andijk heeft energielabel A++.

Is €800.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €800.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 234 m² met energielabel A++ in Andijk. De woning is relatief nieuw (2020) en heeft een ruim perceel. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Andijk Midden?

Andijk Midden ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,4 km afstand. De buurt is goed bereikbaar met de auto via regionale wegen. Openbaar vervoer is beperkt, maar er zijn busverbindingen in de omgeving.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je supermarkten zoals Lidl en Dekamarkt op ongeveer 1,5 km afstand. Er zijn meerdere basisscholen, waaronder PCB Dr. A. Kuyperschool en Openbare Basisschool De Piramide, beide op loopafstand. Ook een huisartsenpraktijk en restaurant zijn dichtbij.