Vrijstaande woning te koop: Klimmenderstraat 42, Klimmen
KopenVoerendaalVrijstaande woningenKlimmenderstraat 42

Klimmenderstraat 42

Klimmen, Voerendaal

€ 479.000
Buurt Klimmen, KlimmenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 207m²
207m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 288m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter in Klimmen

Deze vrijstaande woning aan de Klimmenderstraat 42 ademt de sfeer van 1920: ruime kamers, hoge plafonds en een flinke tuin. Met 207 m² woonoppervlak en een perceel van 354 m² is er volop ruimte voor een gezin of wie graag thuis werkt. De vraagprijs van €479.000 is marktconform voor een vrijstaand huis in deze regio. Vergelijk dit met andere vrijstaande woningen in Voerendaal.

Klimmen: een dorp met rust en voorzieningen

Klimmen is een dorp in de gemeente Voerendaal, waar het rustig wonen is. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (87%) en koopwoningen (73%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2 en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Klimmen biedt een prettige woonomgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op 288 meter. Basisschool Ummer Clumme is ook op loopafstand (346 meter). Voor een uitgebreidere keuze rijd je naar Albert Heijn of Aldi in de omgeving. De gemeente Voerendaal heeft alles wat je nodig hebt binnen handbereik.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Aelmans Woningmakelaars Voerendaal aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 479.000
Prijs per m²€ 2.314
Woonoppervlakte207m²
Perceeloppervlakte354m²
Bouwjaar1920
EnergielabelC
BuurtKlimmen
WijkKlimmen
GemeenteVoerendaal

Locatie

Klimmenderstraat 42, Klimmen

Buurt statistieken

Gegevens uit Klimmen

Inwoners1.790
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Pleinstraat 37
288m
Albert Heijn
Europaplein 1
2228m
Aldi
Furenthela 15
3113m

Scholen

7 binnen 5 km

Basisschool Ummer Clumme
Basisonderwijs · 228 leerlingen
346m
Basisschool Sint Theresia
Basisonderwijs · 89 leerlingen
1695m
Basisschool Hulsberg
Basisonderwijs · 265 leerlingen
2179m

Veelgestelde vragen

Over Klimmenderstraat 42, Klimmen

Welk energielabel heeft Klimmenderstraat 42?

De woning aan Klimmenderstraat 42 in Klimmen heeft energielabel C.

Is €479.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €479.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 207 m² in Klimmen. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1920. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Voerendaal om een goed beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van Klimmen?

Klimmen ligt in Zuid-Limburg, met een treinstation op 2,2 km afstand. De auto is handig voor verder reizen, maar voor dagelijkse boodschappen en basisschool kun je lopen.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1920 en heeft energielabel C. Dat betekent dat er al isolatie aanwezig is, maar voor een oudere woning is het verstandig om de staat van het dak, de vloeren en de installaties te laten controleren.

Zijn er scholen in de buurt?