Vrijstaande woning te koop: Klinkerstraat 63, Oostwold
Verkocht onder voorbehoud
KopenOldambtVrijstaande woningenKlinkerstraat 63

Klinkerstraat 63

Oostwold, Oldambt

€ 425.000
Buurt Oostwold, OostwoldBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 224m²
224m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Klinkerstraat in Oostwold ademt de sfeer van een klassiek landhuis, met een flinke tuin en een royale woonoppervlakte van 224 m². Het bouwjaar 1930 geeft het pand een authentieke uitstraling, terwijl energielabel C aangeeft dat het redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van €425.000 is dit een marktconform aanbod, zeker in vergelijking met andere vrijstaande woningen in Oldambt.

De buurt Oostwold

Oostwold is een rustig dorp in de gemeente Oldambt, met ongeveer 925 inwoners. Het is een plek waar veel eengezinswoningen staan en waar het aandeel koopwoningen hoog is. De bevolking is gemêleerd, met zowel jonge gezinnen als ouderen. Een bewoner zegt: 'Het is hier heerlijk rustig, met veel ruimte om je heen.' De buurt Oostwold heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de landelijke sfeer.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend haal je verse broodjes bij de SPAR, die op twee straten verder ligt. Voor de kinderen is er Kindcentrum De Bouwsteen om de hoek, en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De PLUS en andere supermarkten zijn wat verder weg, maar met de auto prima bereikbaar. De gemeente Oldambt biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op loopafstand en een park of plantsoen vlakbij.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt deze woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Tulp Makelaars centrale organisatie. De vraagprijs is €425.000, wat gezien de oppervlakte en het perceel een redelijke prijs is voor deze regio.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 januari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 1.897
Woonoppervlakte224m²
Perceeloppervlakte505m²
Bouwjaar1930
EnergielabelC
BuurtOostwold
WijkMidwolda
GemeenteOldambt

Locatie

Klinkerstraat 63, Oostwold

Buurt statistieken

Gegevens uit Oostwold

Inwoners925
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Hoofdweg 123
2352m
PLUS
Jachtlaan 11
4732m
Aldi
Poststraat 7
5681m

Scholen

4 binnen 5 km

Kindcentrum De Bouwsteen
Basisonderwijs · 112 leerlingen
2561m
Kindcentrum de Uilenburcht
Basisonderwijs · 117 leerlingen
3822m
Openbare Basisschool de Kleine Dollard
Basisonderwijs · 160 leerlingen
4623m

Veelgestelde vragen

Over Klinkerstraat 63, Oostwold

Welk energielabel heeft Klinkerstraat 63?

De woning aan Klinkerstraat 63 in Oostwold heeft energielabel C.

Is €425.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €425.000 voor een vrijstaande woning van 224 m² met een perceel van 505 m² in Oostwold is marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar gezien de ruime opzet en het bouwjaar 1930 is dit een reële prijs. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten redelijk zijn.

Hoe is de bereikbaarheid van Oostwold?

Oostwold ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,1 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De rustige ligging wordt door bewoners gewaardeerd.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. Kindcentrum De Bouwsteen ligt op ongeveer 2,5 km afstand, en ook Kindcentrum de Uilenburcht en Openbare Basisschool de Kleine Dollard zijn binnen 5 km bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Dollard College, dat op ruim 5 km ligt.

Wat voor onderhoud heeft een woning uit 1930?

Een woning uit 1930 kan karakteristieke elementen hebben, maar vraagt ook om onderhoud. Denk aan het controleren van de fundering, het dak en de isolatie.

Hoe veilig is de buurt Oostwold?

Oostwold is een rustige buurt met een laag aantal misdrijven: in totaal 9 geregistreerde incidenten. De omgevingsadressendichtheid is laag (143 adressen per km²), wat bijdraagt aan een veilig en rustig woonklimaat. Bewoners geven aan dat het er prettig wonen is.

Zijn er supermarkten in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is SPAR op 2,4 km afstand. Daarnaast zijn er PLUS, Aldi en Jumbo binnen een straal van 5 tot 6 km. Voor dagelijkse boodschappen kun je dus goed terecht, al is een auto handig voor de grotere inkopen.