Vrijstaande woning te koop: Koningspagehof 17, Oosterhout
KopenOosterhoutVrijstaande woningenKoningspagehof 17

Koningspagehof 17

Vrachelen-Zuidwest, Oosterhout

€ 1.895.000
Buurt Vrachelen-Zuidwest, OosterhoutBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 405m²
108% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene, rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Koningspagehof 17 in Oosterhout ademt ruimte en luxe. Met 405 m² woonoppervlak op een perceel van 686 m² is het een van de grotere huizen in de buurt. Het energielabel A++ maakt de woning zeer zuinig. De vraagprijs van €1.895.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Oosterhout.

Vrachelen-Zuidwest: een gezellige, groene buurt

De buurt Vrachelen-Zuidwest is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is een erg gezellige buurt waar iedereen elkaar kent, je bent snel in de stad maar je kan ook de straat uit lopen en in het bos staan." De buurt telt ruim 2000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen (84%).

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, om de hoek op 600 meter. Ook de Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kindcentrum de Achthoek is twee straten verder, en ook Kbs Helder Camara en De Springplank zijn binnen tien minuten fietsen. De gemeente Oosterhout biedt verder volop voorzieningen zoals parken, restaurants en een bibliotheek.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Plas & De Vegt makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.895.000
Prijs per m²€ 4.679
Woonoppervlakte405m²
Perceeloppervlakte686m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA++
BuurtVrachelen-Zuidwest
WijkVrachelen
GemeenteOosterhout

Locatie

Koningspagehof 17, Oosterhout

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Tessa
02-11-2023
Gezellig en goed gelegen

Het is een erg gezellige buurt waar iedereen elkaar kent, je bent snel in de stad maar je kan ook de straat uit lopen en in het bos staan. Een speeltuin en scholen zijn ook dichtbij. Het enige nadeel is de altijd overvolle hondenzakjesbak en het afval in de bosjes.

Buurt statistieken

Gegevens uit Vrachelen-Zuidwest

Inwoners2.055
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Vrachelen-Zuidwest

Woningvoorraad835
Gem. WOZ-waarde€ 509.000
Koopwoningen84%
Huurwoningen16%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Coop
Markkant 10
589m
Jumbo
Nieuwe Bouwlingstraat 2
1387m
Aldi
Patrijslaan 2B
1696m

Scholen

12 binnen 5 km

Kindcentrum de Achthoek
Basisonderwijs · 120 leerlingen
2205m
Kbs Helder Camara
Basisonderwijs · 399 leerlingen
3590m
Openbare Basisschool De Springplank
Basisonderwijs · 215 leerlingen
3662m

Veelgestelde vragen

Over Koningspagehof 17, Oosterhout

Welk energielabel heeft Koningspagehof 17?

De woning aan Koningspagehof 17 in Oosterhout heeft energielabel A++.

Is de vraagprijs van €1.895.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is fors hoger dan de gemiddelde koopprijs in de buurt (€824.500) en ook boven de duurste verkochte woning (€1.100.000). De woning is echter uitzonderlijk groot (405 m²) en heeft een zeer zuinig energielabel A++. In de buurt worden vrijstaande woningen zelden aangeboden; er staan er nu twee te koop. De prijs weerspiegelt de unieke combinatie van grootte, energieprestatie en bouwjaar (2009).