Vrijstaande woning te koop: Koningsweg 14F5, Arnhem
KopenArnhemVrijstaande woningenKoningsweg 14F5

Koningsweg 14F5

West van Schaarsbergen, Arnhem

€ 188.500
Buurt West van Schaarsbergen, ArnhemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 932m²
932m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Schaarsbergen

Deze vrijstaande woning aan de Koningsweg in Arnhem is een oase van rust. Met een woonoppervlak van 932 m² op een perceel van 2840 m² biedt het ongekende ruimte. Het bouwjaar 2007 zorgt voor een moderne uitstraling. De vraagprijs van €188.500 is opvallend scherp voor een vrijstaande woningen in Arnhem.

Buurt West van Schaarsbergen

De buurt West van Schaarsbergen is een groene, rustige wijk. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Super fijn en rustig, er wonen heel veel andere ook bij mij wat het heel gezellig maakt." De buurt telt 640 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,4. Het is een plek waar rust en ruimte centraal staan.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop op ruim vier kilometer afstand, of bij de SPAR express en Albert Heijn iets verderop. Basisschool 't Panorama en De zYp zijn beide op ongeveer 3,8 kilometer afstand. De gemeente Arnhem biedt verder alle stedelijke voorzieningen op rijafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Heus Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 188.500
Prijs per m²€ 202
Woonoppervlakte932m²
Perceeloppervlakte2840m²
Bouwjaar2007
BuurtWest van Schaarsbergen
WijkSchaarsbergen
GemeenteArnhem

Locatie

Koningsweg 14F5, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Elise van Beers
20-05-2025
Super fijn en rustig

Onze buurt is heel erg rustig en er wonen heel veel andere ook bij mij wat het heel gezellig maakt

Buurt statistieken

Gegevens uit West van Schaarsbergen

Inwoners640
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Coop
Beethovenlaan 61-63
4304m
SPAR express
Slenkweg 1
4429m
Albert Heijn
Van Lawick van Pabststr 76
4910m

Scholen

12 binnen 5 km

Lichtenbeek
Speciaal onderwijs · 362 leerlingen
3109m
Basisschool 't Panorama
Basisonderwijs · 235 leerlingen
3821m
De zYp
Basisonderwijs · 241 leerlingen
3842m

Veelgestelde vragen

Over Koningsweg 14F5, Arnhem

Is €188.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €188.500 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning van 932 m² met een perceel van 2840 m². Het bouwjaar 2007 is modern. De prijs is opvallend scherp, maar er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct te vergelijken.

Hoe rustig is de buurt West van Schaarsbergen?

De buurt is zeer rustig, met een stedelijkheidsgraad van 5 (niet stedelijk) en een omgevingsadressendichtheid van 33. Bewoners geven een 9,5 en noemen het 'super fijn en rustig'. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens (200) en de gemiddelde huishoudensgrootte is 1,4.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Coop) is op 4,3 km afstand. Basisscholen zoals 't Panorama en De zYp zijn op ongeveer 3,8 km. Het treinstation is op 4,8 km. De afstanden zijn groter dan in stedelijke gebieden, maar de rust en ruimte compenseren dat.