Vrijstaande woning te koop: Koningsweg 14TH17, Arnhem
KopenArnhemVrijstaande woningenKoningsweg 14TH17

Koningsweg 14TH17

West van Schaarsbergen, Arnhem

€ 109.500
Buurt West van Schaarsbergen, ArnhemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 932m²
932m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand chalet in de bossen

Deze vrijstaande woning aan de Koningsweg in Arnhem is een bijzondere plek: een houten chalet op een ruim perceel van 2840 m², midden in de natuur. Het is een recreatiewoning uit 2007 met 932 m² woonoppervlak. De vraagprijs van €109.500 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning in Arnhem, maar past bij de recreatieve bestemming. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Arnhem voor vergelijkbare opties.

De buurt West van Schaarsbergen

De woning ligt in de buurt West van Schaarsbergen, een bosrijke omgeving met veel rust. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Super fijn en rustig". De buurt telt 640 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,4. Het is een dunbevolkt gebied met een omgevingsadressendichtheid van 33, wat de rust verklaart.

Leven in de straat

In de directe omgeving zijn voorzieningen op afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt, Coop, ligt op ruim 4 km afstand, net als Albert Heijn en SPAR express. Voor dagelijkse boodschappen ben je dus aangewezen op de auto. Scholen zoals Basisschool 't Panorama en De zYp zijn ook op ruim 3,5 km afstand. Het treinstation van Arnhem is 4,8 km verderop. De gemeente Arnhem biedt stedelijke voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere via Veluwse Makelaars op Vastgoed Nederland en Veluwe Chalets Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 109.500
Prijs per m²€ 117
Woonoppervlakte932m²
Perceeloppervlakte2840m²
Bouwjaar2007
BuurtWest van Schaarsbergen
WijkSchaarsbergen
GemeenteArnhem

Locatie

Koningsweg 14TH17, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Elise van Beers
20-05-2025
Super fijn en rustig

Onze buurt is heel erg rustig en er wonen heel veel andere ook bij mij wat het heel gezellig maakt

Buurt statistieken

Gegevens uit West van Schaarsbergen

Inwoners640
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Coop
Beethovenlaan 61-63
4304m
SPAR express
Slenkweg 1
4429m
Albert Heijn
Van Lawick van Pabststr 76
4910m

Scholen

12 binnen 5 km

Lichtenbeek
Speciaal onderwijs · 362 leerlingen
3109m
Basisschool 't Panorama
Basisonderwijs · 235 leerlingen
3821m
De zYp
Basisonderwijs · 241 leerlingen
3842m

Veelgestelde vragen

Over Koningsweg 14TH17, Arnhem

Is €109.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €109.500 is laag voor een vrijstaande woning in Arnhem, maar deze woning is een recreatiewoning met een houten chalet. De prijs weerspiegelt de recreatieve bestemming en de ligging in een bosrijke omgeving. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type object.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustig bosgebied, ver van stedelijke voorzieningen. De dichtstbijzijnde supermarkt is Coop op 4,3 km, en basisscholen zijn op ruim 3,8 km. Het treinstation van Arnhem is 4,8 km verderop. Je hebt een auto nodig voor dagelijkse boodschappen en openbaar vervoer.