Vrijstaande woning te koop: Koningsweg 5, Schoorl
Verkocht onder voorbehoud

Koningsweg 5

Schoorl met Bregtdorp, Bergen (Noord-Holland)

€ 1.540.000
Buurt Schoorl met Bregtdorp, SchoorlBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 208m²
208m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Koningsweg in Schoorl ademt rust en ruimte. Het huis uit 1915 combineert oude charme met een modern energielabel A, wat zorgt voor een lage energierekening. Met 208 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1661 m² is er volop plek voor een gezin of wie van tuinieren houdt. De vraagprijs van €1.540.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Bergen (Noord-Holland).

Buurt Schoorl met Bregtdorp

Schoorl met Bregtdorp is een rustige, groene buurt waar veel 65-plussers wonen. De buurt heeft een dorps karakter en is omringd door duinen en bos. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers laten zien dat het een veilige buurt is met weinig misdrijven.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Ekoplaza op 1,3 km afstand, of bij Jumbo op 1,4 km. Voor de kinderen is Openbare Basisschool Teun De Jager op 1 km lopen, en Basisschool Het Klimduin op 1,6 km. De gemeente Bergen (Noord-Holland) biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een restaurant op 900 meter en een bibliotheek op 1,5 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Croon makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.540.000
Prijs per m²€ 7.404
Woonoppervlakte208m²
Perceeloppervlakte1661m²
Bouwjaar1915
EnergielabelA
BuurtSchoorl met Bregtdorp
WijkSchoorl
GemeenteBergen (Noord-Holland)

Locatie

Koningsweg 5, Schoorl

Buurt statistieken

Gegevens uit Schoorl met Bregtdorp

Inwoners3.265
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Ekoplaza
Heereweg 13
1322m
Jumbo
Heereweg 3
1422m
SPAR
Heereweg 279
1555m

Scholen

9 binnen 5 km

Openbare Basisschool Teun De Jager
Basisonderwijs · 170 leerlingen
1038m
Basisschool Het Klimduin
Basisonderwijs · 75 leerlingen
1584m
Sint Joseph School
Basisonderwijs · 48 leerlingen
4243m

Veelgestelde vragen

Over Koningsweg 5, Schoorl

Welk energielabel heeft Koningsweg 5?

De woning aan Koningsweg 5 in Schoorl heeft energielabel A.

Is €1.540.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.540.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 1661 m², het energielabel A en de ruime woonoppervlakte van 208 m² is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in Schoorl. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van Schoorl met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10,1 km afstand, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1915?

Een woning uit 1915 kan karakteristieke elementen hebben zoals houten kozijnen of een oud dak, maar het energielabel A geeft aan dat er al veel is geïsoleerd en verduurzaamd.