Vrijstaande woning te koop: Korversberg 21, Eygelshoven
20 uur geleden ontdekt
KopenKerkradeVrijstaande woningenKorversberg 21

Korversberg 21

Vink, Kerkrade

€ 585.000
Buurt Vink, EygelshovenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 263m²
263m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Ruime vrijstaande woning in rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Korversberg in Eygelshoven ademt rust en ruimte. Met 263 m² woonoppervlak en een perceel van 552 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1994 heeft energielabel B, wat duidt op een zuinige basis. De vraagprijs van €585.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Kerkrade.

Buurt Vink: groen en rustig

De woning ligt in de buurt Vink, een wijk met veel eengezinswoningen (87%) en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt is rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand (400 meter). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving zien.

Dagelijks leven in de straat

Om de hoek zit Basisschool de Veldhof (op 300 meter). Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo op 5 minuten lopen (430 meter). Ook Albert Heijn en PLUS zijn binnen fietsafstand. Het treinstation ligt op 1,1 km, dus ook zonder auto ben je goed verbonden. Meer over de omgeving lees je op de pagina over de gemeente Kerkrade.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 585.000
Prijs per m²€ 2.224
Woonoppervlakte263m²
Perceeloppervlakte552m²
Bouwjaar1994
EnergielabelB
BuurtVink
WijkKerkrade-Noord
GemeenteKerkrade

Locatie

Korversberg 21, Eygelshoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Vink

Inwoners2.560
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Portbeemden 1
430m
Albert Heijn
Hertogenlaan 29
2447m
PLUS
Hovenstraat 128
2834m

Scholen

30 binnen 5 km

Basisschool de Veldhof
Basisonderwijs · 362 leerlingen
299m
Rooms Katholieke Basisschool De Blokkenberg
Basisonderwijs · 218 leerlingen
1413m
Basisschool 't Valder
Basisonderwijs · 217 leerlingen
2291m

Veelgestelde vragen

Over Korversberg 21, Eygelshoven

Welk energielabel heeft Korversberg 21?

De woning aan Korversberg 21 in Eygelshoven heeft energielabel B.

Is €585.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €585.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 263 m² met energielabel B in Eygelshoven. De woning is ruim en heeft een groot perceel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbaar aanbod in de buurt ligt vaak in dezelfde range.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar. Het treinstation van Eygelshoven ligt op 1,1 km afstand, dus je kunt makkelijk met de trein naar omliggende steden. Ook de supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1994 met een woonoppervlak van 263 m² en een perceel van 552 m². Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. De woning heeft vermoedelijk meerdere slaapkamers en een ruime tuin.