Vrijstaande woning te koop: Kraanven 20, Loon Op Zand
Verkocht onder voorbehoud

Kraanven 20

Bergeind, Loon op Zand

€ 1.795.000
Buurt Bergeind, Loon Op ZandBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 258m²
258m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de rand van Loon op Zand

Aan de rand van het dorp, omringd door groen, staat deze vrijstaande woning uit 1965. Met 258 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 4005 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel C en is te koop voor € 1.795.000. Vergeleken met andere vrijstaande woningen in Loon op Zand is de prijs aan de hoge kant, maar dat past bij het enorme perceel.

De buurt Bergeind

De woning ligt in buurt Bergeind, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ongeveer 150 inwoners, vooral gezinnen en ouderen. Het is er veilig: er zijn slechts 5 misdrijven geregistreerd. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op twee straten verder (ruim 2 km). Ook Albert Heijn en Lidl zijn binnen tien minuten rijden. Basisscholen zijn er voldoende: RK Basisschool De Lage Weijkens en OBS de Start liggen om de hoek (ruim 2 km). De gemeente Loon op Zand biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op fietsafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Zande Makelaardij Kaatsheuvel op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.795.000
Prijs per m²€ 6.957
Woonoppervlakte258m²
Perceeloppervlakte4005m²
Bouwjaar1965
EnergielabelC
BuurtBergeind
WijkLoon op Zand
GemeenteLoon op Zand

Locatie

Kraanven 20, Loon Op Zand

Buurt statistieken

Gegevens uit Bergeind

Inwoners150
Mannen50%
Vrouwen47%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Oranjeplein 47
2148m
Albert Heijn
Gasthuisstraat 124
2977m
Lidl
Gasthuisstraat 24
3240m

Scholen

12 binnen 5 km

RK Basisschool De Lage Weijkens
Basisonderwijs · 180 leerlingen
2069m
OBS de Start
Basisonderwijs · 34 leerlingen
2127m
RK Basisschool De Kinderboom
Basisonderwijs · 197 leerlingen
2652m

Veelgestelde vragen

Over Kraanven 20, Loon Op Zand

Welk energielabel heeft Kraanven 20?

De woning aan Kraanven 20 in Loon Op Zand heeft energielabel C.

Is € 1.795.000 een realistische vraagprijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.795.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Loon op Zand. Het perceel van 4005 m² is uitzonderlijk groot, wat de prijs verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio hebben vaak een kleiner perceel. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking van de woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt aan de rand van Loon op Zand. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 10 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt; een auto is aan te raden.

Wat voor onderhoud mag ik verwachten bij een bouwjaar uit 1965?

Een woning uit 1965 kan onderhoud vergen aan installaties zoals de cv-ketel, leidingen en dak. Het energielabel C is redelijk, maar isolatie kan mogelijk verbeterd worden.