Vrijstaande woning te koop: Krachtighuizerweg 23, Putten
Onder bod
KopenPuttenVrijstaande woningenKrachtighuizerweg 23

Krachtighuizerweg 23

Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving, Putten

€ 1.395.000
Buurt Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving, PuttenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 139m²
139m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een ruim perceel

Deze vrijstaande woning aan de Krachtighuizerweg in Putten staat op een ruim perceel van 1510 m². Het huis uit 1961 is 139 m² groot en heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Putten.

De buurt: Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving, een rustig bosgebied met veel vrijstaande huizen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Dat er goed contact is tussen de buren, er wordt naar elkaar omgekeken en het is hier veilig. Ook kan je er genieten van de mooie omgeving." De buurt telt 1.460 inwoners, met een mix van oudere en middelbare leeftijd; bijna de helft is 45 jaar of ouder.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op een kwartier lopen. Ook de Jumbo, Dekamarkt, Albert Heijn en Lidl zijn op fietsafstand. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Openbare Basisschool De Schovenhorst en Basisschool met de Bijbel De Akker, beide op loopafstand. De gemeente Putten biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,5 km en een park op 3 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Het Geldersch Huys Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 10.036
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte1510m²
Bouwjaar1961
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Krachtighuizen en omgeving
WijkBosgebied en Krachtighuizen
GemeentePutten

Locatie

Krachtighuizerweg 23, Putten

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Fedde
13-06-2024
Een veilige wijk met een mooie omgevig

Dat er goed contact is tussen de buren, er wordt naar elkaar omgekeken en het is hier veilig. Ook kan je er genieten van de mooie omgeving. Er zijn hier veel mooie vrijstaande huizen, wij zijn gezegende met dit mooie huis. Wel is dit een dure wijk want er zouden hier weinig jonge gezinnen kunnen wonen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving

Inwoners1.460
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Bilderdijkstraat 46
1544m
Jumbo
Postweg 4
2389m
Dekamarkt
Achterstraat 31
2400m

Scholen

11 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Schovenhorst
Basisonderwijs · 199 leerlingen
1519m
Basisschool met de Bijbel De Akker
Basisonderwijs · 182 leerlingen
1624m
Protestants Christelijk Basisonderwijs De Wegwijzer
Basisonderwijs · 174 leerlingen
1741m

Veelgestelde vragen

Over Krachtighuizerweg 23, Putten

Welk energielabel heeft Krachtighuizerweg 23?

De woning aan Krachtighuizerweg 23 in Putten heeft energielabel A.

Is €1.395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 139 m² in Putten. Het perceel van 1510 m² en het energielabel A zijn pluspunten. Vergelijkbare woningen in de buurt kunnen een lagere prijs hebben, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.