Woning te koop: Krachtighuizerweg 38-256, Putten

Krachtighuizerweg 38-256

Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving, Putten

€ 149.500
Buurt Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving, PuttenBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het bosrijke Krachtighuizen

Deze woning aan de Krachtighuizerweg 38-256 in Putten is een fijne plek voor wie houdt van rust en natuur. Het huis uit 1997 heeft een oppervlakte van 65 m² en energielabel C. Met een vraagprijs van €149.500 is dit een scherpe optie vergeleken met andere woningen in Putten.

De buurt: Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving

De buurt Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving is een rustige, groene omgeving. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Er is goed contact tussen de buren, er wordt naar elkaar omgekeken en het is hier veilig. Ook kan je er genieten van de mooie omgeving." De buurt telt 1.460 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op twee straten verder, of bij de Dekamarkt, Jumbo, Albert Heijn en Lidl op tien minuten lopen. Basisschool met de Bijbel Huinen is om de hoek, en ook Openbare Basisschool De Schovenhorst is op loopafstand. De gemeente Putten biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op vijf minuten lopen.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vakantie Makelaar B.V. op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 149.500
Prijs per m²€ 2.300
Woonoppervlakte65m²
Perceeloppervlakte311m²
Bouwjaar1997
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Krachtighuizen en omgeving
WijkBosgebied en Krachtighuizen
GemeentePutten

Locatie

Krachtighuizerweg 38-256, Putten

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Fedde
13-06-2024
Een veilige wijk met een mooie omgevig

Dat er goed contact is tussen de buren, er wordt naar elkaar omgekeken en het is hier veilig. Ook kan je er genieten van de mooie omgeving. Er zijn hier veel mooie vrijstaande huizen, wij zijn gezegende met dit mooie huis. Wel is dit een dure wijk want er zouden hier weinig jonge gezinnen kunnen wonen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving

Inwoners1.460
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Bilderdijkstraat 46
2140m
Dekamarkt
Achterstraat 31
2988m
Jumbo
Postweg 4
3002m

Scholen

11 binnen 5 km

Basisschool met de Bijbel Huinen
Basisonderwijs · 119 leerlingen
1468m
Openbare Basisschool De Schovenhorst
Basisonderwijs · 199 leerlingen
1851m
Basisschool met de Bijbel De Akker
Basisonderwijs · 182 leerlingen
2228m

Veelgestelde vragen

Over Krachtighuizerweg 38-256, Putten

Welk energielabel heeft Krachtighuizerweg 38-256?

De woning aan Krachtighuizerweg 38-256 in Putten heeft energielabel C.

Is €149.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €149.500 voor een woning van 65 m² met energielabel C in het bosrijke Krachtighuizen is aan de lage kant. Vergelijkbare woningen in Putten zijn vaak duurder, maar de prijs weerspiegelt de ligging in een recreatiegebied.