Vrijstaande woning te koop: Kruisbeekweg 22, Lunteren
Verkocht onder voorbehoud
KopenEdeVrijstaande woningenKruisbeekweg 22

Kruisbeekweg 22

Nederwoud, Ede

€ 1.270.000
Buurt Nederwoud, LunterenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 181m²
181m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Lunteren

Deze vrijstaande woning aan de Kruisbeekweg 22 ligt in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Het huis uit 2002 is energiezuinig met label A en heeft een woonoppervlak van 181 m². Het perceel is maar liefst 4885 m², wat je veel privacy en buitenruimte geeft. De vraagprijs van €1.270.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Ede.

Buurt Nederwoud

De woning staat in buurt Nederwoud, een rustige wijk in Lunteren. De buurt telt zo'n 1700 inwoners en heeft een dorps karakter. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 3,5 personen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 101, wat aangeeft dat het hier heerlijk rustig is.

Leven in de straat

In de ochtend loop je twee straten verder naar basisschool Nederwoud, School met de Bijbel, die op 244 meter afstand ligt. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt op 1,9 km afstand, of iets verder bij de Aldi of Coop. Het treinstation is vier kilometer verderop. De gemeente Ede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Stroomberg Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.270.000
Prijs per m²€ 7.017
Woonoppervlakte181m²
Perceeloppervlakte4885m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA
BuurtNederwoud
WijkLunteren
GemeenteEde

Locatie

Kruisbeekweg 22, Lunteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Nederwoud

Inwoners1.700
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Dekamarkt
Postweg 86-90
1941m
Aldi
Dorpsstraat 102-104
2818m
Coop
Molenparkweg 7
2886m

Scholen

18 binnen 5 km

Nederwoud, School met de Bijbel
Basisonderwijs · 109 leerlingen
244m
De Sprong
Basisonderwijs · 27 leerlingen
2497m
Christelijke Basisschool de Borgwal
Basisonderwijs · 250 leerlingen
2614m

Veelgestelde vragen

Over Kruisbeekweg 22, Lunteren

Welk energielabel heeft Kruisbeekweg 22?

De woning aan Kruisbeekweg 22 in Lunteren heeft energielabel A.

Is €1.270.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.270.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 4885 m² en de energiezuinige woning met label A is het marktconform. Vergelijkbare vrijstaande woningen in Lunteren met een flink perceel zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt in Lunteren. Het treinstation is op 4 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg, al wordt die niet specifiek genoemd in de gegevens. De omgeving is autoluw en groen.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand (244 m) vind je basisschool Nederwoud. Voor boodschappen kun je naar de Dekamarkt op 1,9 km, of naar de Aldi, Coop, Albert Heijn of PLUS binnen 3 km. Ook zijn er meerdere basisscholen en een kinderdagverblijf in de omgeving.