Vrijstaande woning te koop: Kwekerijhof 1, Eelderwolde
KopenTynaarloVrijstaande woningenKwekerijhof 1

Kwekerijhof 1

Eelderwolde, Tynaarlo

€ 1.295.000
Buurt Eelderwolde, EelderwoldeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 361m²
361m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Kwekerijhof 1 in Eelderwolde ademt rust en ruimte. Het huis uit 1900 heeft een authentieke uitstraling en is gelegen op een enorm perceel van ruim een hectare. Met 361 m² woonoppervlak is er volop plek voor een groot gezin of wie van ruimte houdt. De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Tynaarlo.

Eelderwolde: rustig en groen

Eelderwolde is een klein dorp met 265 inwoners, waar het leven rustig en dorps is. De buurt kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen opgroeien, met veel groen om de hoek. De buurt Eelderwolde biedt een hechte gemeenschap, al zijn er geen bewonersreviews beschikbaar om dat te staven.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op een kilometer afstand, of bij de Jumbo en Lidl op ruim twee kilometer. Kinderen kunnen naar basisscholen als CKC De Rietzanger (om de hoek) of OBS Ter Borch (vijf minuten lopen). Het dorp heeft een dorps karakter, maar voor uitgebreidere voorzieningen ben je snel in de gemeente Tynaarlo.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Verver Jet Winters aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 3.587
Woonoppervlakte361m²
Perceeloppervlakte10290m²
Bouwjaar1900
EnergielabelF
BuurtEelderwolde
WijkEelderwolde
GemeenteTynaarlo

Locatie

Kwekerijhof 1, Eelderwolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Eelderwolde

Inwoners265
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Albert Heijn
B S F von Suttnerstraat 1
1091m
Jumbo
Overwinningsplein 7
2326m
Albert Heijn
Van Lenneplaan 99
2369m

Scholen

48 binnen 5 km

CKC De Rietzanger
Basisonderwijs · 242 leerlingen
349m
OBS Ter Borch
Basisonderwijs · 462 leerlingen
480m
Boerhaave School
Basisonderwijs · 171 leerlingen
1260m

Veelgestelde vragen

Over Kwekerijhof 1, Eelderwolde

Welk energielabel heeft Kwekerijhof 1?

De woning aan Kwekerijhof 1 in Eelderwolde heeft energielabel F.

Is €1.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 10.290 m² en de 361 m² woonoppervlakte is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in Eelderwolde. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel F, wat betekent dat de isolatie en installaties niet optimaal zijn. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. Het is goed om te weten dat je met label F rekening moet houden met een hogere energierekening.

Hoe is de bereikbaarheid van Eelderwolde?

Eelderwolde ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,5 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of fiets. De omgevingsadressendichtheid is laag (248), wat aangeeft dat het rustig wonen is.