Vrijstaande woning te koop: Laan van Zeeman 12B, Heiloo
KopenHeilooVrijstaande woningenLaan van Zeeman 12B

Laan van Zeeman 12B

Plan Oost, Heiloo

€ 1.350.000
Buurt Plan Oost, HeilooBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 236m²
236m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning uit 1992 staat in een groene, rustige straat in Heiloo. Met 236 m² woonoppervlak en een perceel van 850 m² is er volop ruimte. Het energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. De vraagprijs van €1.350.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Heiloo.

Plan Oost: een groene, rustige buurt

De woning ligt in buurt Plan Oost, een wijk met veel eengezinswoningen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3. De buurt is rustig en groen, met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je de Benedictusschool Kindcentrum. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn twee straten verder, op 5 minuten lopen. Ook Vomar en Ekoplaza zijn op loopafstand. Het treinstation is 2 km verderop, goed bereikbaar met de fiets. De gemeente Heiloo biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kuyper & Blom Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.350.000
Prijs per m²€ 5.720
Woonoppervlakte236m²
Perceeloppervlakte850m²
Bouwjaar1992
EnergielabelB
BuurtPlan Oost
WijkHeiloo-Midden
GemeenteHeiloo

Locatie

Laan van Zeeman 12B, Heiloo

Buurt statistieken

Gegevens uit Plan Oost

Inwoners2.420
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Albert Heijn
't Loo 61
604m
Vomar
Stationsplein 34
1467m
Ekoplaza
Stationsplein 28
1467m

Scholen

46 binnen 5 km

Benedictusschool Kindcentrum
Basisonderwijs · 182 leerlingen
210m
Radboudkindcentrum
Basisonderwijs · 310 leerlingen
1120m
De Springschans
Basisonderwijs · 250 leerlingen
1185m

Veelgestelde vragen

Over Laan van Zeeman 12B, Heiloo

Welk energielabel heeft Laan van Zeeman 12B?

De woning aan Laan van Zeeman 12B in Heiloo heeft energielabel B.

Is €1.350.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning in Heiloo?

De vraagprijs van €1.350.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Heiloo. Met 236 m² woonoppervlak en een perceel van 850 m² is het een royale woning. Het energielabel B is redelijk zuinig. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de buurt om een beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Plan Oost om in te wonen?

Plan Oost is een rustige, groene buurt in Heiloo met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 en een park op 0,2 km afstand. Het is een veilige buurt met weinig misdrijven (32 per jaar). Voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn op loopafstand.