Vrijstaande woning te koop: Lange Brinkweg 17A, Soest
KopenSoestVrijstaande woningenLange Brinkweg 17A

Lange Brinkweg 17A

Soest Midden, Soest

€ 1.025.000
Buurt Soest Midden, SoestBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 148m²
148m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Soest

Deze vrijstaande woning uit 1997 staat in een rustige buurt van Soest. Met 148 m² woonoppervlak en een perceel van 524 m² is het een fijn huis voor wie ruimte zoekt. De woning heeft energielabel B, dus je stookkosten vallen mee. De vraagprijs van €1.025.000 is marktconform vergeleken met andere vrijstaande woningen in Soest.

Buurt Soest Midden

De woning ligt in buurt Soest Midden, een wijk met veel groen en een gemengde bevolking. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een rustige buurt is met veel koopwoningen (79%). De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,1, wat duidt op een mix van alleenstaanden en stellen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Ekoplaza, om de hoek op 414 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn op 639 meter ook een optie. Kinderen kunnen naar CBS Da Costa, twee straten verder op 257 meter, of naar de Rooms Katholieke Montessori-School op 489 meter. Het treinstation is op loopafstand, vijf minuten lopen. De gemeente Soest biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Wijk Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.025.000
Prijs per m²€ 6.926
Woonoppervlakte148m²
Perceeloppervlakte524m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtSoest Midden
Wijkde Eng-Soest-Midden
GemeenteSoest

Locatie

Lange Brinkweg 17A, Soest

Buurt statistieken

Gegevens uit Soest Midden

Inwoners2.355
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Soest Midden

Woningvoorraad1.023
Gem. WOZ-waarde€ 531.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Ekoplaza
Van Weedestraat 48
414m
Albert Heijn
Burg Grothestraat 2
639m
Boni
Parallelweg 19
725m

Scholen

33 binnen 5 km

CBS Da Costa
Basisonderwijs · 222 leerlingen
257m
Rooms Katholieke Montessori-School
Basisonderwijs · 228 leerlingen
489m
1e Van der Huchtschool
Basisonderwijs · 222 leerlingen
557m

Veelgestelde vragen

Over Lange Brinkweg 17A, Soest

Welk energielabel heeft Lange Brinkweg 17A?

De woning aan Lange Brinkweg 17A in Soest heeft energielabel B.

Is €1.025.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.025.000 ligt onder de mediaanprijs van €1.285.000 in de buurt, maar boven de gemiddelde verkoopprijs van €727.857. De gemiddelde prijs per m² is €5.473, terwijl deze woning €6.926 per m² vraagt. Dat is aan de hoge kant, maar de woning is vrijstaand en heeft een groot perceel.

Hoe is de buurt Soest Midden?

Soest Midden is een rustige buurt met veel koopwoningen (79%) en een mix van huishoudens. Er wonen relatief veel 45-plussers. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid (3 op een schaal van 5) en een omgevingsadressendichtheid van 1054. Het is een groene, veilige buurt met weinig criminaliteit.