Vrijstaande woning te koop: Langstraat 20, Schimmert
Onder bod

Langstraat 20

Schimmert, Beekdaelen

€ 750.000
Buurt Schimmert, SchimmertBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 291m²
291m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Schimmert

Deze vrijstaande woning aan de Langstraat 20 in Schimmert ademt ruimte en rust. Met 291 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1765 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag veel binnen- en buitenruimte heeft. Het huis uit 1978 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €750.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Ter vergelijking: vrijstaande woningen in Beekdaelen worden gemiddeld voor iets lagere prijzen aangeboden, maar deze woning onderscheidt zich door het grote perceel.

Schimmert: een dorp met karakter

Schimmert is een dorp in de gemeente Beekdaelen, met een rustige, groene uitstraling. De buurt telt ruim 2200 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er wonen relatief veel gezinnen met kinderen, maar ook alleenstaanden en ouderen. De sfeer is gemoedelijk en dorps. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar op basis van de cijfers kun je zeggen dat het een stabiele, gemengde wijk is.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op loopafstand ligt, om de hoek, op 520 meter. Ook zijn er andere supermarkten in de omgeving, zoals een SPAR en Albert Heijn op een paar kilometer afstand. Voor kinderen zijn er basisscholen dichtbij: Basisschool 't Kirkeveldsje ligt twee straten verder (349 meter) en Basisschool de Triangel op ongeveer 2,9 km. Het dorp heeft verder een restaurant, bibliotheek en huisartsenpraktijk binnen een kilometer.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via FYN Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 2.577
Woonoppervlakte291m²
Perceeloppervlakte1765m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtSchimmert
WijkSchimmert
GemeenteBeekdaelen

Locatie

Langstraat 20, Schimmert

Buurt statistieken

Gegevens uit Schimmert

Inwoners2.270
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Weidestraat 3
520m
SPAR
Don Boscostraat 4
2740m
Albert Heijn
Europaplein 1
3244m

Scholen

7 binnen 5 km

Basisschool 't Kirkeveldsje
Basisonderwijs · 193 leerlingen
349m
Basisschool de Triangel
Basisonderwijs · 160 leerlingen
2888m
Basisschool Hulsberg
Basisonderwijs · 265 leerlingen
3300m

Veelgestelde vragen

Over Langstraat 20, Schimmert

Welk energielabel heeft Langstraat 20?

De woning aan Langstraat 20 in Schimmert heeft energielabel C.

Is €750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €750.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Schimmert, maar het grote perceel van 1765 m² en de royale woonoppervlakte van 291 m² rechtvaardigen de prijs. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor iets lagere bedragen verkocht, maar deze woning biedt veel buitenruimte. Het energielabel C is redelijk, maar niet top. Of de prijs realistisch is, hangt af van hoe belangrijk je de ruimte en ligging vindt.

Hoe is de bereikbaarheid van Schimmert?

Schimmert ligt in Zuid-Limburg, niet ver van Aken en Maastricht. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4,9 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor het openbaar vervoer. De omgeving is rustig en landelijk.

Wat voor onderhoud heeft een huis uit 1978?

Het energielabel C suggereert dat er al isolatie is aangebracht, maar niet op het hoogste niveau. Vraag de verkoper naar de onderhoudsgeschiedenis en eventuele renovaties.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Basisschool 't Kirkeveldsje op 349 meter. Ook Basisschool de Triangel en Basisschool Hulsberg zijn binnen een paar kilometer bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Beekdaelen of verder, de dichtstbijzijnde school is op 6,5 km.

Hoe veilig is de buurt?

In de CBS-data over Schimmert worden 40 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een dorp van deze omvang. Het is een rustige, veilige buurt waar veel gezinnen en ouderen wonen. De sfeer is dorps en gemoedelijk.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Schimmert?

Schimmert heeft een stedelijkheidsgraad van 5, wat betekent dat het niet stedelijk is. De omgevingsadressendichtheid is 315 adressen per km², wat duidt op een landelijke omgeving. Dit is een rustig dorp met veel groen en ruimte.