Vrijstaande woning te koop: Leerdamseweg 52, Asperen
KopenWest BetuweVrijstaande woningenLeerdamseweg 52

Leerdamseweg 52

Verspreide huizen Asperen, West Betuwe

€ 1.300.000
Buurt Verspreide huizen Asperen, AsperenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 319m²
319m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Leerdamseweg

Deze vrijstaande woning aan de Leerdamseweg 52 in Asperen ademt rust en ruimte. Met 319 m² woonoppervlak en een perceel van 2293 m² is er volop plek voor een gezin dat van vrijheid houdt. De woning uit 1973 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €1.300.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in West Betuwe voor vergelijkbare opties.

De buurt: Verspreide huizen Asperen

De buurt Verspreide huizen Asperen is een rustige, landelijke omgeving met 235 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen: 45% van de huishoudens heeft kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,7, wat duidt op een gezinsgerichte buurt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 943, wat past bij het buitengebied.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op 695 meter of de Albert Heijn op 704 meter, beide om de hoek. Ook de Jumbo is met 917 meter goed beloopbaar. Basisschool De Hobbitstee (734 m) en Openbare Basisschool De Zandheuvel (746 m) zijn twee straten verder. De gemeente West Betuwe biedt een landelijke setting met voorzieningen op fietsafstand.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mutters Makelaars & Adviseurs. Het is een unieke kans voor wie op zoek is naar een royale vrijstaande woning met een groot perceel in het groene rivierengebied.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.300.000
Prijs per m²€ 4.075
Woonoppervlakte319m²
Perceeloppervlakte2293m²
Bouwjaar1973
EnergielabelE
BuurtVerspreide huizen Asperen
WijkAsperen
GemeenteWest Betuwe

Locatie

Leerdamseweg 52, Asperen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Asperen

Inwoners235
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Van Langerakstraat 32
695m
Albert Heijn
Vlietskant 4
704m
Jumbo
Westwal 14F
917m

Scholen

20 binnen 5 km

Basisschool De Hobbitstee
Basisonderwijs · 212 leerlingen
734m
Openbare Basisschool De Zandheuvel
Basisonderwijs · 107 leerlingen
746m
CBS De Open Poort
Basisonderwijs · 129 leerlingen
799m

Veelgestelde vragen

Over Leerdamseweg 52, Asperen

Welk energielabel heeft Leerdamseweg 52?

De woning aan Leerdamseweg 52 in Asperen heeft energielabel E.

Is €1.300.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.300.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Asperen, maar het woonoppervlak van 319 m² en het perceel van 2293 m² zijn uitzonderlijk groot. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het onderhoud en de bereidheid van kopers om te betalen voor de ruimte en rust.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E duidt op een matige energiezuinigheid. De woning is waarschijnlijk minder goed geïsoleerd dan nieuwere woningen, wat kan leiden tot hogere stookkosten. Een energieadvies kan inzicht geven in mogelijke verbeteringen.

Hoe is de bereikbaarheid van Asperen?

Asperen ligt in het landelijke rivierengebied van West Betuwe. Het treinstation bevindt zich op 2,2 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is. De buurt is rustig, maar voorzieningen als supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Hobbitstee (734 m) en Openbare Basisschool De Zandheuvel (746 m) zijn beide om de hoek. Voor voortgezet onderwijs is De Joost op 1,3 km afstand. De afstanden zijn goed beloopbaar voor kinderen.

Wat voor type buurt is Verspreide huizen Asperen?

Het is een landelijke buurt met veel eengezinswoningen en een laag stedelijkheidsniveau. De bevolking bestaat voornamelijk uit gezinnen met kinderen (45% van de huishoudens). Er is weinig criminaliteit (24 misdrijven per jaar) en de omgeving is rustig en groen.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 2293 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, eventueel een zwembad of bijgebouwen, afhankelijk van de bestemmingsplanregels. Het is een van de grootste percelen in de buurt.